Змагання з міні-футболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова «Шкільна футбольна ліга» проводяться з метою залучення дітей в футбол, а також, відбір і передача перспективних і талановитих учнів в групи по футболу спеціалізованих навчально-спортивних установ. Участь в Лізі виховує найважливіші соціальні навички, розвивають дітей фізично та інтелектуально.

ПОЛОЖЕННЯ

 МІСЬКИЙ ЕТАП (ДІВЧАТА)  

ТАБЛИЦЯ КОМАНД-УЧАСНИЦЬ

  КОМАНДА РАЙОН МІСТА
1  Загальноосвітня школа №38  НЕМИШЛЯНСЬКИЙ
2  Загальноосвітня школа №138  МОСКОВСЬКИЙ
3  Загальноосвітня школа №113  ІНДУСТРІАЛЬНИЙ
4  Гімназія №34  ОСНОВ'ЯНСЬКИЙ
5  Спеціалізована школа №93  НОВОБАВАРСЬКИЙ 
6  Загальноосвітня школа №100  КИЇВСЬКИЙ
7  Загальноосвітня школа №151  СЛОБІДСЬКИЙ
8  Загальноосвітня школа №150  ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ
9  Гімназія №13  ХОЛОДНОГОРСЬКИЙ

РАЙОННИЙ ЕТАП (ДІВЧАТА)

НЕМИШЛЯНСЬКИЙ РАЙОН

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ 

МІСЦЕ КОМАНДА
1  Загальноосвітня школа №38
2  Загальноосвітня школа №2
3  Загальноосвітня школа №145
4  Загальноосвітня школа №175
5  Загальноосвітня школа №49
6  Загальноосвітня школа №74
7  Спеціалізована школа №181


РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, 11-13.11.2019, Загальноосвітня школа №103 

Загальноосвітня школа №145 3:1 Загальноосвітня школа №74
Загальноосвітня школа №175 1:1 Загальноосвітня школа №145
Загальноосвітня школа №74 1:1 Загальноосвітня школа №175
Загальноосвітня школа №49

 2:0

Спеціалізована школа №181
Загальноосвітня школа №2

2:1

Загальноосвітня школа №38
Спеціалізована школа №181 0:2 Загальноосвітня школа №142
Загальноосвітня школа №49 1:4 Загальноосвітня школа №2
Спеціалізована школа №181 2:3 Загальноосвітня школа №2
Загальноосвітня школа №38 2:0 Загальноосвітня школа №49
Загальноосвітня школа №145 0:2 Загальноосвітня школа №38
Загальноосвітня школа №175 0:1 Загальноосвітня школа №2
Загальноосвітня школа №145 1:0 Загальноосвітня школа №175
Загальноосвітня школа №38  1:0 Загальноосвітня школа №2 

МОСКОВСЬКИЙ РАЙОН

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ 

МІСЦЕ КОМАНДА
1  Загальноосвітня школа №138
2  Загальноосвітня школа №103
3  Загальноосвітня школа №142
4  Загальноосвітня школа №122
5  Загальноосвітня школа №111
6  Загальноосвітня школа №25


РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, 14.11.2019, Загальноосвітня школа №103 

Загальноосвітня школа №103  4:3 Загальноосвітня школа №122
Загальноосвітня школа №138 2:0 Загальноосвітня школа №25
Загальноосвітня школа №142 2:0 Загальноосвітня школа №111
Загальноосвітня школа №103

 0:2

Загальноосвітня школа №138
Загальноосвітня школа №142

0:5

Загальноосвітня школа №103
Загальноосвітня школа №138 3:0 Загальноосвітня школа №142

ІНДУСТРІАЛЬНИЙ РАЙОН

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ 

МІСЦЕ КОМАНДА
1  Загальноосвітня школа №113
2  Гімназія №163
3  Спеціалізована школа №75
4  Загальноосвітня школа №157
5  Спеціалізована школа №80
6  Спеціалізована школа №155
7  Загальноосвітня школа №118
8  Загальноосвітня школа №70
9  Спеціалізована школа №85


РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, 15-20.11.2019, Загальноосвітня школа №113

Спеціалізована школа №75  2:0 Загальноосвітня школа №118
Загальноосвітня школа №118 0:2 Спеціалізована школа №155
Спеціалізована школа №155 1:1 Спеціалізована школа №75
Спеціалізована школа №75

 3:0

Спеціалізована школа №155
Спеціалізована школа №85

0:5

Гімназія №163
Загальноосвітня школа №168 1:2 Загальноосвітня школа №157
Загальноосвітня школа №157 0:1 Гімназія №163
Спеціалізована школа №80 0:2 Загальноосвітня школа №26
Загальноосвітня школа №70 0:4 Загальноосвітня школа №113
Загальноосвітня школа №113 4:0 Гімназія №12
Загальноосвітня школа №113 3:1 Гімназія №163
Спеціалізована школа №75 0:2 Загальноосвітня школа №113
Гімназія №163 0:0 Спеціалізована школа №75

ОСНОВ'ЯНСЬКИЙ РАЙОН

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ 

МІСЦЕ КОМАНДА
1  Гімназія №34
2  Загальноосвітня школа №10
3  Загальноосвітня школа №41
4  Гімназія №12
5  Загальноосвітня школа №53
6  Спеціалізована школа №66
7 Загальноосвітня школа №7


РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, 5-6.12.2019, Гімназія №34 

Загальноосвітня школа №41  1:1 Гімназія №34
Загальноосвітня школа №53 4:0 Загальноосвітня школа №7
Загальноосвітня школа №41 1:0 Загальноосвітня школа №53
Загальноосвітня школа №7

 0:4

Гімназія №34
Загальноосвітня школа №41

4:0

Загальноосвітня школа №7
Загальноосвітня школа №53 0:4 Гімназія №34
Спеціалізована школа №66 1:2 Загальноосвітня школа №10
Гімназія №12 0:2 Загальноосвітня школа №10
Спеціалізована школа №66 0:2 Гімназія №12
Гімназія №34 3:0 Гімназія №12
Загальноосвітня школа №10 3:0 Загальноосвітня школа №41
Гімназія №12 0:3 Загальноосвітня школа №41
Гімназія №34 1:0 Загальноосвітня школа №10

НОВОБАВАРСЬКИЙ РАЙОН

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ 

МІСЦЕ КОМАНДА
1  Спеціалізована школа №93
2  Гімназія №39
3  Загальноосвітня школа №127
4  Спеціалізована школа №162


РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, 19-21.11.2019, Загальноосвітня школа №127 

Гімназія №65  4:2 Загальноосвітня школа №76
Гімназія №39 2:1 Загальноосвітня школа №137
Спеціалізована школа №93 2:1 Гімназія №65
Гімназія №39

1:2

Спеціалізована школа №93
Гімназія №65

2:3

Спеціалізована школа №93
Спеціалізована школа №162 4:0 Загальноосвітня школа №59
Загальноосвітня школа №127 2:1 Загальноосвітня школа №28
Загальноосвітня школа №59 0:2 Загальноосвітня школа №127
Загальноосвітня школа №28 1:1 Спеціалізована школа №162
Спеціалізована школа №162 0:0 Загальноосвітня школа №127
Загальноосвітня школа №59 1:0 Загальноосвітня школа №28
Спеціалізована школа №93 4:2 Гімназія №39
Загальноосвітня школа №127 1:0 Спеціалізована школа №162
Гімназія №39 2:1 Загальноосвітня школа №127
Спеціалізована школа №162 0:1 Спеціалізована школа №93
Спеціалізована школа №93 2:0 Загальноосвітня школа №127
Гімназія №39 3:0 Спеціалізована школа №162

КИЇВСЬКИЙ РАЙОН

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ 

МІСЦЕ КОМАНДА
1  Загальноосвітня школа №100
2  Спеціалізована школа №166
3  Спеціалізована школа №17


РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, 19-21.11.2019, Спеціалізована школа №17 

Спеціалізована школа №166  12:0 Загальноосвітня школа №165
Гімназія №172  3:1 Загальноосвітня школа №165
Спеціалізована школа №166 6:0 Гімназія №172
Ліцей №9

3:3

(1:0)

Гімназія №1
Спеціалізована школа №170

0:1

Спеціалізована школа №17
Загальноосвітня школа №100 9:1 Ліцей №9
Спеціалізована школа №17 3:7 Спеціалізована школа №166
Загальноосвітня школа №100 3:3 Спеціалізована школа №166
Загальноосвітня школа №100 5:0 Спеціалізована школа №17

СЛОБІДСЬКИЙ РАЙОН

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ 

МІСЦЕ КОМАНДА
1  Загальноосвітня школа №151
2  Спеціалізована школа №114
3  Спеціалізована школа №77
4  Загальноосвітня школа №44
5  Навчально-виховний комплекс №112


РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, 19.11.2019, Спеціалізована школа №114

Загальноосвітня школа №151  8:2 Навчально-виховний комплекс №112
Спеціалізована школа №114  3:0 Спеціалізована школа №77 
 Загальноосвітня школа №44 2:6  Загальноосвітня школа №151
Спеціалізована школа №77

3:1

 Загальноосвітня школа №44
Спеціалізована школа №114

0:3

Загальноосвітня школа №151

 ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ 

МІСЦЕ КОМАНДА
1  Загальноосвітня школа №150
2  Загальноосвітня школа №159
3  Гімназія №6
4  Загальноосвітня школа №154
5  Загальноосвітня школа №131


РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, 20-21.11.2019, Загальноосвітня школа №150 

Загальноосвітня школа №159  1:0 Загальноосвітня школа №154
Загальноосвітня школа №131  0:5 Загальноосвітня школа №150 
 Гімназія №6 1:0  Загальноосвітня школа №159
Загальноосвітня школа №150 

4:0

Загальноосвітня школа №154
Загальноосвітня школа №159

1:0

Загальноосвітня школа №131
Загальноосвітня школа №154 2:3 Гімназія №6
Загальноосвітня школа №150 1:0 Загальноосвітня школа №159
Загальноосвітня школа №131 0:3 Гімназія №6
Загальноосвітня школа №154

3:0

Загальноосвітня школа №131
Гімназія №6 2:1 Загальноосвітня школа №150

ХОЛОДНОГОРСЬКИЙ РАЙОН

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ 

МІСЦЕ КОМАНДА
1  Гімназія №13
2  Загальноосвітня школа №57
3  Гімназія №152
4  Загальноосвітня школа №67
5  Загальноосвітня школа №136
6  Спеціалізована школа №87
7  Гімназія №86
8  Загальноосвітня школа №126
9  Спеціалізована школа №18
10  Спеціалізована школа №108


РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, 3-4.12.2019, гімназія №13

Спеціалізована школа №108   0:3 Гімназія №152 
Загальноосвітня школа №57   2:1 Спеціалізована школа №18 
 Гімназія №152 1:0  Загальноосвітня школа №126 
Загальноосвітня школа №57 

1:1

(2:1) 

Загальноосвітня школа №136 
Спеціалізована школа №87

1:1

(1:3)

Гімназія №13
Гімназія №86 1:2 Загальноосвітня школа №67
Гімназія №152 0:3 Гімназія №13
Загальноосвітня школа №57 

3:0

Загальноосвітня школа №67
Гімназія №152 2:1 Загальноосвітня школа №67
Гімназія №13 2:0 Загальноосвітня школа №57