Участь в Шкільної гандбольної лізі допоможе школярам удосконалюватися в майстерності, приймати правильні рішення, підвищує витривалість до фізичних навантажень, швидкість мислення і логіки. 

Гандбол вважається найкращим видом спорту для гармонійного фізичного розвитку дитини. Гандбольна ліга виховує якості необхідні бігунові, стрибуна, метальника, гімнастові, виховує ігрове тактичне мислення, силу волі, ініціативність, колективізм, збільшить число шанувальників цього виду спорту у Харкові.

ПОЛОЖЕННЯ

 МІСЬКИЙ ЕТАП

ЗАГАЛЬНА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ (ЮНАКИ)

МІСЦЕ КОМАНДА РАЙОН МІСТА
1 Загальноосвітня школа № 165 Київський 
2 Спеціалізована школа №93 Новобаварський 
3 Загальноосвітня школа №160 Немишлянський
4 Загальноосвітня школа №143 Московський
5 Загальноосвітня школа №154 Шевченковський
6 Гімназія №12 Основ'янський
7 Загальноосвітня школа № 68 Слобідський
8 Загальноосвітня школа № 64 Індустріальний
9 Спеціалізована школа № 15 Холодногірський

Турнірні таблиці фінальних ігор

за 7-9 місця, 18.02.2020 

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Загальноосвітня школа № 68  2  1 1 16-10 
2 Загальноосвітня школа № 64  2  1  0 17-14 
3 Спеціалізована школа № 15  2  0  2  8-17

 

за 4-6 місця, 19.02.2020

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Загальноосвітня школа №143 2 2 0 0 35-21 4
2 Загальноосвітня школа №154 2 1 0 1 20-26 2
3 Гімназія №12 2 0 0 2 18-26 0

 

за 1-3 місця, 26.02.2020

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Загальноосвітня школа № 165  2  21-10
2 Спеціалізована школа №93 2 0  8-14
3 Загальноосвітня школа №160 2  0  14-19

 

ЗАГАЛЬНА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ (ДІВЧАТА)

МІСЦЕ КОМАНДА РАЙОН МІСТА
1 Загальноосвітня школа № 122 Московський
2 Спеціалізована школа №93 Новобаварський
3 Гімназія №34 Основ'янський
4 Загальноосвітня школа №164 Київський 
5 Гімназія №86 Холодногірський
6 Загальноосвітня школа №38  Немишлянський
7 Загальноосвітня школа №68 Слобідський
8 Загальноосвітня школа №154 Шевченковський
9 Загальноосвітня школа №113 Індустріальний

 


Турнірні таблиці фінальних ігор

за 7-9 місця, 11.02.2020

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Загальноосвітня школа №68 2 2 0 0 18-10 4
2 Загальноосвітня школа №154 2 1 0 1 11-12 2
3 Загальноосвітня школа №113 2 0 0 2 11-16 0

за 4-6 місця, 12.02.2020

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Загальноосвітня школа №164 2 2 0 0 15-10 4
2 Гімназія №86 2 1 0 1 14--15 2
3 Загальноосвітня школа №38  2 0 0 2 14-18 0

 

за 1-3 місця, 25.02.2020

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Загальноосвітня школа № 122 2 2 0 0 26-11 4
2 Спеціалізована школа №93 2 1 0 1 11-12 2
3 Гімназія №34 2 0 0 2 9-23 0

 

 Список найкращих гравців Харківської шкільної гандбольної ліги серед юнаків

М Призвище, ім'я гравця Школа
1  Роман Зіненко Загальноосвітня школа № 165
2  Микита Коваленко Спеціалізована школа №93
3  Ярослав Семикін Загальноосвітня школа №160
4  Євген Безсонов Загальноосвітня школа №143
5  Дмитро Лугінець Загальноосвітня школа №154
6  Микита Бурдяк Гімназія №12
7  Арсеній Бондаренко Загальноосвітня школа № 68
8  Артем Шишка Спеціалізована школа № 75
9  Кирило Степанов Спеціалізована школа № 18

 Список найкращих гравців Харківської шкільної гандбольної ліги серед дівчат

М Призвище, ім'я гравця Призвище, ім'я гравця
1  Вероніка Москаленко Загальноосвітня школа № 122
2  Тамара Куть Спеціалізована школа №93
3  Ілона Борчан Гімназія №34
4  Вікторія Хандусенко Загальноосвітня школа №164
5  Каміла Миколаєва Гімназія №86
6  Марія Василенко Загальноосвітня школа №38 
7  Вероніка Каліньчук Загальноосвітня школа №68
8  Анастасія Коваль Загальноосвітня школа №154
9  Аліса Бідненко Загальноосвітня школа №113