Шкільна Баскетбольна Ліга - група однодумців, життя і діяльність яких направлена на розвиток і популяризацію масового шкільного баскетболу в Харкові. Наша мета створити в кожній школі, яка візьме участь в Лізі, баскетбольний клуб за образом і подобою професійного клубу - тобто це команда гравців, менеджер і група підтримки - учні школи. Це є базовою умовою організації шкільного баскетбольного клубу.

Шкільна баскетбольна команда - це не тільки гравці і тренер, це особа і гордість всієї школи.

Шкільна Баскетбольна Ліга - це яскраве, важливе постійно діючу соціально-спортивна подія. Школа, повинна стати опорою і підтримкою своєї баскетбольної команди.

Шкільна Баскетбольна Ліга яскравий крок на шляху підвищення популярності баскетболу, що в свою чергу, безсумнівно, буде сприяти виявленню успішних і талановитих баскетболістів для ДЮСШ, професійних клубних команд і збірних країни. І, природно, наш рух скаже вагоме і зрозуміле для багатьох слово в розвитку масовості спорту і пропаганди здорового способу життя.

ПОЛОЖЕННЯ

 

 РАЙОННИЙ ЕТАП

ОСНОВ'ЯНСЬКИЙ РАЙОН 

Юнаки 9-11 класів:

ГРУПА "А" 

  КОМАНДА 1 2 3 І В П О М
1 Загальноосвітня школа №53
 
 12.11.2019

о 15:30

07.11.2019

о 15:30

0 0 0 0 0
2 Гімназія №12

 12.11.2019

о 15:30

   14.11.2019

о 15:30

0 0 0 0 0
3 Загальноосвітня школа №7

07.11.2019

о 15:30 

14.11.2019

о 15:30 

  0 0 0 0 0

 ГРУПА "Б"

  КОМАНДА 1 2 3 І В П О М
1 Загальноосвітня школа №120
 

 12.11.2019

о 12:30

07.11.2019

о 12:30  

0 0 0 0 0
2 Загальноосвітня школа №10

 12.11.2019

о 12:30

   14.11.2019
о 12:30
0 0 0 0 0
3 Загальноосвітня школа №41

07.11.2019

о 12:30 

14.11.2019

о 12:30  
  0 0 0 0 0

 ГРУПА "В"

  КОМАНДА 1 2 3 4 І В П О М
1 Гімназія №34
 
 14.11.2019

о 15.30 

 12.11.2019

о 15:30

07.11.2019

о 15:30 
0 0 0 0 0
2 Загальноосвітня школа №35

14.11.2019

о 15.30 

   07.11.2019

о 12:30

 12.11.2019

о 12:30

0 0 0 0 0
3 Спеціалізована школа №66

12.11.2019

о 15:30 

07.11.2019

о 12:30 

 

 14.11.2019

о 12:30

0 0 0 0 0
4  Загальноосвітня школа №48

07.11.2019

о 15:30 

 12.11.2019

о 12:30

14.11.2019

о 12:30 
   0  0  0  0

 ФІНАЛ

  КОМАНДА 1 2 3 І В П О М
1 А1
 
 21.11.2019

26.11.2019

0 0 0 0 0
2 Б1 21.11.2019    22.11.2019 0 0 0 0 0
3 В1 26.11.2019  22.11.2019   0 0 0 0 0

 Юнаки 7-8 класів:

ГРУПА "А" 

  КОМАНДА 1 2 3 І В П О М
1 Загальноосвітня школа №53
 
 12.11.2019

о 17:00

07.11.2019

о 17:00

0 0 0 0 0
2 Гімназія №12

 12.11.2019

о 17:00

   14.11.2019

о 17:00

0 0 0 0 0
3 Загальноосвітня школа №7

07.11.2019

о 17:00 

14.11.2019

о 17:00 

  0 0 0 0 0

 ГРУПА "Б"

  КОМАНДА 1 2 3 І В П О М
1 Загальноосвітня школа №120
 
 12.11.2019

о 14:00 

07.11.2019

о 14:00 

0 0 0 0 0
2 Загальноосвітня школа №10

12.11.2019

о 14:00  

 

14.11.2019

о 14:00  
0 0 0 0 0
3 Загальноосвітня школа №41  07.11.2019

о 14:00 

14.11.2019

о 14:00  
  0 0 0 0 0

 ГРУПА "В"

  КОМАНДА 1 2 3 4 І В П О М
1 Гімназія №34
 
 14.11.2019

о 15.30 

 12.11.2019

о 15:30

07.11.2019

о 15:30 
0 0 0 0 0
2 Загальноосвітня школа №35

14.11.2019

о 15.30 

   07.11.2019

о 12:30

 12.11.2019

о 12:30

0 0 0 0 0
3 Спеціалізована школа №66

12.11.2019

о 15:30 

07.11.2019

о 12:30 

 

 14.11.2019

о 12:30

0 0 0 0 0
4  Загальноосвітня школа №48

07.11.2019

о 15:30 

 12.11.2019

о 12:30

14.11.2019

о 12:30 
   0  0  0  0

 ФІНАЛ

  КОМАНДА 1 2 3 І В П О М
1 А1
 
 21.11.2019

26.11.2019

0 0 0 0 0
2 Б1 21.11.2019    22.11.2019 0 0 0 0 0
3 В1 26.11.2019  22.11.2019   0 0 0 0 0

 Юнаки 5-6 класів:

ГРУПА "А" 

  КОМАНДА 1 2 3 І В П О М
1 Загальноосвітня школа №53
 
 12.11.2019

о 14:45

07.11.2019

о 14:45

0 0 0 0 0
2 Загальноосвітня школа №10

 12.11.2019

о 14:45

   14.11.2019

о 14:45

0 0 0 0 0
3 Загальноосвітня школа №41

07.11.2019

о 14:45 

14.11.2019

о 14:45 

  0 0 0 0 0

 ГРУПА "Б"

  КОМАНДА 1 2 3 4 І В П О М
1 Гімназія №34
 
 14.11.2019

о 17.45 

 12.11.2019

о 17:45

07.11.2019

о 17:45 
0 0 0 0 0
2 Загальноосвітня школа №35

14.11.2019

о 17.45 

   07.11.2019

о 14:45

 12.11.2019

о 14:45

0 0 0 0 0
3 Спеціалізована школа №66

12.11.2019

о 17:45 

07.11.2019

о 14:45 

 

 14.11.2019

о 14:45

0 0 0 0 0
4  Загальноосвітня школа №48

07.11.2019

о 17:45 

 12.11.2019

о 14:45

14.11.2019

о 14:45 
   0  0  0  0

Ігра за 3-4 місця

  КОМАНДА 1 2
1 А2   21.11.2019
2 Б2 21.11.2019  

Ігра за 1-2 місця

  КОМАНДА 1 2
1 А1   26.11.2019
2 Б1 26.11.2019  

 

Дівчата 9-11 класів:

ГРУПА "А" 

  КОМАНДА 1 2 3 І В П О М
1 Загальноосвітня школа №53
 
 12.11.2019

о 16:15

07.11.2019

о 16:15

0 0 0 0 0
2 Гімназія №12

 12.11.2019

о 16:15

   14.11.2019

о 15:30

0 0 0 0 0
3 Загальноосвітня школа №7

07.11.2019

о 16:15 

14.11.2019

о 15:30 

  0 0 0 0 0

 ГРУПА "Б"

  КОМАНДА 1 2 3 І В П О М
1 Загальноосвітня школа №120
 

 12.11.2019

о 13:15

07.11.2019

о 13:15  

0 0 0 0 0
2 Загальноосвітня школа №10

 12.11.2019

о 13:15

   14.11.2019
о 13:15
0 0 0 0 0
3 Загальноосвітня школа №41

07.11.2019

о 13:15 

14.11.2019

о 13:15 
  0 0 0 0 0

 ГРУПА "В"

  КОМАНДА 1 2 3 4 І В П О М
1 Гімназія №34
 
 14.11.2019

о 16.15 

 12.11.2019

о 16:15

07.11.2019

о 16:15 
0 0 0 0 0
2 Загальноосвітня школа №35

14.11.2019

о 16.15 

   07.11.2019

о 13:15

 12.11.2019

о 13:15

0 0 0 0 0
3 Спеціалізована школа №66

12.11.2019

о 16:15 

07.11.2019

о 13:15 

 

 14.11.2019

о 13:15

0 0 0 0 0
4  Загальноосвітня школа №48

07.11.2019

о 16:15 

 12.11.2019

о 13:15

14.11.2019

о 13:15 
   0  0  0  0

ФІНАЛ

  КОМАНДА 1 2 3 І В П О М
1 А1
 
 21.11.2019

26.11.2019

0 0 0 0 0
2 Б1 21.11.2019    22.11.2019 0 0 0 0 0
3 В1 26.11.2019  22.11.2019   0 0 0 0 0