Змагання з міні-футболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова «Шкільна футбольна ліга» проводяться з метою залучення дітей в футбол, а також, відбір і передача перспективних і талановитих учнів в групи по футболу спеціалізованих навчально-спортивних установ. Участь в Лізі виховує найважливіші соціальні навички, розвивають дітей фізично та інтелектуально.

ПОЛОЖЕННЯ


Графік проведення шкільної  ліги з міні-футболу

10-28.10.2018 - шкільний етап змагань

29.10.2018 - 30.04.2019 - районний етап змагань

01-15.05.2019 - фінальний етап змагань

 МІСЬКИЙ ЕТАП

ЗАГАЛЬНА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ (ЮНАКИ)

МІСЦЕ КОМАНДА РАЙОН МІСТА
1  Загальноосвітня школа №51  Шевченківський
2  Загальноосвітня школа №20  Слобідський
3  Гімназія №152  Холодногірський
4  Гімназія №163  Індустріальний
5  Загальноосвітня школа №53  Основ'янський
6  Загальноосвітня школа №164  Київський
7  Гімназія №65  Новобаварський
8  Гімназія №14  Немишлянський
9  Загальноосвітня школа №58  Московський

Турнірні таблиці попередніх ігор

ГРУПА "А" 06.05.2019

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Гімназія №152  2  1  1 6-4 
2 Загальноосвітня школа №164  2  1 6-3  3
3 Гімназія №65  2  0  1  1 3-8  1

 

ГРУПА "В" 06.05.2019

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Загальноосвітня школа №20  2 13-0 
2 Загальноосвітня школа №53  2 1  0 4-7 
3 Гімназія №14  2  0  0  2 1-11   0

ГРУПА "С" 06.05.2019

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Загальноосвітня школа №51  2  1  1  0  7-3
2 Гімназія №163  2  0  1 4-6 
3 Загальноосвітня школа №58  2  0  1 3-5   1

 

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, 06.05.2019

Гімназія №65 3:3 Гімназія №152
Загальноосвітня школа №20 7:0 Гімназія №14
Гімназія №65 0:5 Загальноосвітня школа №164
Загальноосвітня школа №20 6:0 Загальноосвітня школа №53
Загальноосвітня школа №58 2:2 Загальноосвітня школа №51
Гімназія №152 3:1 Загальноосвітня школа №164
Загальноосвітня школа №58 1:3 Гімназія №163
Гімназія №14 1:4 Загальноосвітня школа №53
Загальноосвітня школа №51 5:1 Гімназія №163

 

Турнірні таблиці фінальних ігор

за 7-9 місця, 07.05.2019 

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Гімназія №65  0  9-2 4
2 Гімназія №14 2  0 2  0  4-4
3 Загальноосвітня школа №58 2  0 1  2-9 1

 

за 4-6 місця, 07.05.2019

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1  Гімназія №163  2  2  0 9-6  6
2  Загальноосвітня школа №53  2  1  0 5-6  2
3  Загальноосвітня школа №164  2  0  0  2 6-8 

 

за 1-3 місця, 07.05.2019

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1  Загальноосвітня школа №51  2  2  0 9-4  6
2  Загальноосвітня школа №20  2  0  1  5-6  1
3  Гімназія №152  2  0 1  1  7-11 1

 

 РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, 06.05.2019

Гімназія №65 2:2 Гімназія №14
Загальноосвітня школа №164 2:3 Загальноосвітня школа №53
Гімназія №65 7:0 Загальноосвітня школа №58
Загальноосвітня школа №164 4:5 Гімназія №163
Гімназія №152 4:4 Загальноосвітня школа №20
Гімназія №14 2:2 Загальноосвітня школа №58
Гімназія №152 3:7 Загальноосвітня школа №51
Загальноосвітня школа №53 2:4 Гімназія №163
Загальноосвітня школа №20 1:2 Загальноосвітня школа №51

ЗАГАЛЬНА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ (ДІВЧАТА)

МІСЦЕ КОМАНДА РАЙОН МІСТА
1  Загальноосвітня школа №145  Немишлянський
2  Загальноосвітня школа №68  Слобідський
3  Загальноосвітня школа №164  Київський
4  Загальноосвітня школа №113  Індустріальний
5  Загальноосвітня школа №150  Шевченківський
6  Гімназія №13  Холодногірський
7  Загальноосвітня школа №138  Московський 
8  Загальноосвітня школа №35  Основ'янський
9  Спеціалізована школа №93  Новобаварський

 

Турнірні таблиці попередніх ігор

ГРУПА "А" 06.05.2019

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Загальноосвітня школа №68  2  2 9-1   6
2 Загальноосвітня школа №113  2  1  0  7-7  3
3 Спеціалізована школа №93  2  0  1-9

 

ГРУПА "В" 06.05.2019

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Загальноосвітня школа №164  2  0 6-2   6
2 Гімназія №13  2  1  0 2-3 
3 Загальноосвітня школа №138  2  0  2 2-5   0

 

ГРУПА "С" 06.05.2019

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Загальноосвітня школа №145  2  2  0 17-1 
2 Загальноосвітня школа №150  2  0  6-10  3
3 Загальноосвітня школа №35  2  0  4-16

 

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, 06.05.2019

Спеціалізована школа №93 3:1 Загальноосвітня школа №113
Гімназія №13 2:0 Загальноосвітня школа №138
Спеціалізована школа №93 0:3 Загальноосвітня школа №68
Гімназія №13 0:3 Загальноосвітня школа №164
Загальноосвітня школа №150 6:3 Загальноосвітня школа №35
Загальноосвітня школа №113 1:6 Загальноосвітня школа №68
Загальноосвітня школа №150 0:7 Загальноосвітня школа №145
Загальноосвітня школа №138 2:3 Загальноосвітня школа №164
Загальноосвітня школа №35 1:10 Загальноосвітня школа №145

Турнірні таблиці фінальних ігор

за 7-9 місця, 07.05.2019

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1  Загальноосвітня школа №138  2  2 5-2 
2  Загальноосвітня школа №35  2  1  0  1 4-3 
3  Спеціалізована школа №93  2  0  2 0-4 

за 4-6 місця, 07.05.2019

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1  Загальноосвітня школа №113  2  2  0  6-2
2  Загальноосвітня школа №150  2  0 2-3 
3  Гімназія №13  2 2-5  0

 

за 1-3 місця, 07.05.2019

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1  Загальноосвітня школа №145  2  0 11-0 
2  Загальноосвітня школа №68  2  1 6-6   3
3  Загальноосвітня школа №164  2  0 1-12   0

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, 07.05.2019

Спеціалізована школа №93 0:2 Загальноосвітня школа №138
Загальноосвітня школа №113 3:2 Гімназія №13
Спеціалізована школа №93 0:2 Загальноосвітня школа №35
Загальноосвітня школа №113 3:0 Загальноосвітня школа №150
Загальноосвітня школа №68 6:1 Загальноосвітня школа №164
Загальноосвітня школа №138 3:2 Загальноосвітня школа №35
Загальноосвітня школа №68 0:5 Загальноосвітня школа №145
Гімназія №13 0:2 Загальноосвітня школа №150
Загальноосвітня школа №164 0:6 Загальноосвітня школа №145