Ідея проведення шкільної регбійної ліги народилася у 2011 році. І вже навесні, у квітні 2012 року відбувся перший турнір - «Кубок першої столиці». Участь у змаганні взяли команди 24 шкіл міста. Понад 300 школярів вперше дізналися що таке регбі. У грудні було проведено наступний турнір і таким чином сформувалася Харківська шкільна регбійна ліга з 16 команд. Вже понад 2500 тисяч дітей змогли долучитися до занять спортом і дізналися про те, що є ігри не тільки з круглими м'ячами.

Регбіліг відрізняє від інших видів спорту також те, що в одній команді збираються досить різні індивідууми, і саме це робить регбіліг ні з чим незрівнянну грою. Регбіліг є серйозним виховним видом спорту, так як він вчить гравців поблажливості і взаємної поваги. Виховна сила регбіліг полягає в тому, що він змушує відкидати особисті інтереси і віддавати перевагу інтересам колективу, що так необхідно у сучасному суспільстві. 

Таким чином, Харківська шкільна регбійна ліга - цікаве спортивне видовище і ефективний засіб виховання молоді, як у фізичному, так і в моральному аспектах. 

ПОЛОЖЕННЯ 


Графік проведення шкільної регбійної ліги

01.10.2018 - 30.11.2018 - шкільний етап змагань

10-28.12.2018 - районний етап змагань

10.01.2019 - 15.04.2019 - фінальний етап змагань

 МІСЬКИЙ ЕТАП

Турнірна таблиця групи "А" (за підсумками 3 туру)

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1  Спеціалізована школа № 77  8 7  1  0  280-35  23
 2   Гімназія № 86  8  7  0  1  215-45  22
 3   Пономаренківська загальноосвітня школа  8  6  1  1  220-55  21
 4   Гімназія № 14 8  4  1  3  115-95 17
5  Ліцей № 89  8  3  1  4  105-140  15
 6   Навчально-виховний комплекс № 74  8  2  2  4 175-160  14
 7  Гімназія № 172  8  2  0  6  45-255  12
 8  Загальноосвітня школа № 165  8  1  2 5  30-180  12
 9  Спеціалізована школа № 162  8  0  0  8  25-215  5

 

МАТЧІ ГРУПА "А"

1 тур 02.02.2019

Спеціалізована школа № 77 10:10 Пономаренківська загальноосвітня школа
Гімназія № 86 35:15 Навчально-виховний комплекс № 74
Гімназія № 14 (технічна перемога) 20:0  Спеціалізована школа № 162
Гімназія № 172 0:25 Ліцей № 89
Спеціалізована школа № 77 30:15 Навчально-виховний комплекс № 74
Гімназія № 86  (технічна перемога) 20:0 Спеціалізована школа № 162
Гімназія № 14 20:10 Ліцей № 89
Гімназія № 172 15:0 Загальноосвітня школа № 165
Навчально-виховний комплекс № 74 10:25 Пономаренківська загальноосвітня школа
Гімназія № 86 20:10 Ліцей № 89
Гімназія № 14 15:0 Спеціалізована школа № 162
Спеціалізована школа № 77 (технічна перемога) 20:0 Спеціалізована школа № 162

 

2 тур 17.02.2019

Спеціалізована школа № 77 50:5 Ліцей № 89
Гімназія № 86 55:0 Загальноосвітня школа № 165
Гімназія № 14 35:0 Гімназія № 172
Пономаренківська загальноосвітня школа 30:5 Ліцей № 89
Спеціалізована школа № 162 20:55 Навчально-виховний комплекс № 74
Спеціалізована школа № 77 50:0 Загальноосвітня школа № 165
Гімназія № 86 40:0 Гімназія № 172
Ліцей № 89 20:15 Навчально-виховний комплекс № 74
Загальноосвітня школа № 165 0:30 Пономаренківська загальноосвітня школа
Гімназія № 172 5:75 Спеціалізована школа № 77
Гімназія № 14 5:20 Гімназія № 86
Пономаренківська загальноосвітня школа 40:0 Спеціалізована школа № 162

 

3 тур 02.03.2019

Спеціалізована школа № 77 35:0 Гімназія № 14
Гімназія № 86 25:5 Пономаренківська загальноосвітня школа
Спеціалізована школа № 162 5:20 Гімназія № 172
Загальноосвітня школа № 165 10:10 Навчально-виховний комплекс № 74
Пономаренківська загальноосвітня школа 15:5 Гімназія № 14
Ліцей № 89 5:5 Загальноосвітня школа № 165
Гімназія № 86 0:10 Спеціалізована школа № 77
Гімназія № 14 15:15 Навчально-виховний комплекс № 74
Ліцей № 89 25:0 Спеціалізована школа № 162
Гімназія № 172 0:35 Пономаренківська загальноосвітня школа
Загальноосвітня школа № 165 15:0 Спеціалізована школа № 162
Гімназія № 172 5:40 Навчально-виховний комплекс № 74

 

 

Турнірна таблиця групи "В" (за підсумками 2 туру)

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1  Гімназія № 163  7  7  0  0  290-20 21
2  Загальноосвітня школа № 128  7  6  0  1  170-30 19
 3   Спеціалізована школа № 119  7  5  0 2  195-45 16
4  Загальноосвітня школа № 147  7  4  0  3 95-130 15
 5   Загальноосвітня школа № 5  7  3  0  4  75-80  13
 6   Загальноосвітня школа № 167  7  1  1  5 25-150 10
7  Загальноосвітня школа № 69  7  1  1  5  30-225 10
8  Загальноосвітня школа № 10  7  0  0  7  15-215 5

 

МАТЧІ ГРУПА "В"

1 тур 03.02.2019

 Спеціалізована школа № 119 45:0  Загальноосвітня школа № 69
Загальноосвітня школа № 128 (технічна перемога) 20:0 Загальноосвітня школа № 10
Гімназія № 163 25:0 Загальноосвітня школа № 5
Загальноосвітня школа № 147 10:5 Загальноосвітня школа № 167
Спеціалізована школа № 119 0:20 Гімназія № 163 (технічна перемога)
Загальноосвітня школа № 128 35:0 Загальноосвітня школа № 147
Гімназія № 163 40:5 Загальноосвітня школа № 167
Загальноосвітня школа № 5 (технічна перемога) 20:0 Загальноосвітня школа № 10
Загальноосвітня школа № 167 5:5 Загальноосвітня школа № 69

 

2 тур 16.02.2019

Спеціалізована школа № 119 35:5 Загальноосвітня школа № 147
Загальноосвітня школа № 128 35:0 Загальноосвітня школа № 167
Загальноосвітня школа № 147 30:5 Загальноосвітня школа № 10
Загальноосвітня школа № 5 25:0 Загальноосвітня школа № 69
Загальноосвітня школа № 147 5:45 Гімназія № 163
Загальноосвітня школа № 167 5:20 Загальноосвітня школа № 5
Загальноосвітня школа № 10 10:20 Загальноосвітня школа № 69
Спеціалізована школа № 119 10:15 Загальноосвітня школа № 128
Гімназія № 163 70:5 Загальноосвітня школа № 69

 

3 тур 03.03.2019
Спеціалізована школа № 119 40:0 Загальноосвітня школа № 167
Загальноосвітня школа № 128 45:0 Загальноосвітня школа № 69
Гімназія № 163 70:0 Загальноосвітня школа № 10
Загальноосвітня школа № 5 5:20 Загальноосвітня школа № 147
Загальноосвітня школа № 128 5:20 Гімназія № 163
Спеціалізована школа № 119 50:0 Загальноосвітня школа № 10
Загальноосвітня школа № 128 15:0 Загальноосвітня школа № 5
Загальноосвітня школа № 147 25:0 Загальноосвітня школа № 69
Загальноосвітня школа № 167 5:0 Загальноосвітня школа № 10
Спеціалізована школа № 119 15:5 Загальноосвітня школа № 5

Фінальний тур, 16.03.2019

М КОМАНДА
  Кубок шкільної регбійної лиги
1 Гімназія № 163
2 Спеціалізована школа № 77
3 Загальноосвітня школа № 128
4 Гімназія № 86
  Кубок РК "Олімп"
5 Спеціалізована школа № 119
6 Пономаренківська загальноосвітня школа
7 Гімназія № 14
8 Загальноосвітня школа № 147
  Кубок Федерації регбі Харківської області
9 Навчально-виховний комплекс № 74
10 Загальноосвітня школа № 167
11 Загальноосвітня школа № 5
12 Ліцей № 89
  Кубок РК "Легіон ХІІ"
13 Гімназія № 172
14 Загальноосвітня школа № 165
15 Загальноосвітня школа № 10
16 Загальноосвітня школа № 69

 

МАТЧІ

Гімназія № 172 10:5 Загальноосвітня школа № 10
Загальноосвітня школа № 165 10:5 Загальноосвітня школа № 69
Загальноосвітня школа № 10 10:0 Загальноосвітня школа № 69
Гімназія № 172 20:5 Загальноосвітня школа № 165
Ліцей № 89 5:10 Загальноосвітня школа № 167
Навчально-виховний комплекс № 74 20:0 Загальноосвітня школа № 5
Загальноосвітня школа № 5 10:0 Ліцей № 89
Навчально-виховний комплекс № 74 20:10 Загальноосвітня школа № 167
Пономаренківська загальноосвітня школа 35:20 Загальноосвітня школа № 147
Гімназія № 14 0:15 Спеціалізована школа № 119
Гімназія № 14 20:15 Загальноосвітня школа № 147
Спеціалізована школа № 119 15:5 Пономаренківська загальноосвітня школа
Спеціалізована школа № 77 10:5 Загальноосвітня школа № 128
Гімназія № 163 15:0 Гімназія № 86
Загальноосвітня школа № 128 10:5 Гімназія № 86
Гімназія № 163 20:5 Спеціалізована школа № 77

 

 

 

Список найкращих бомбардирів Харківської шкільної регбійної ліги

М Призвище, ім'я гравця Школа Очки
1 Яковлев Богдан  Гімназія № 163 205
2 Костенко Данило Спеціалізована школа № 77 155
3 Шевелева Ангеліна Гімназія № 86 70
4 Короткий Богдан Пономаренківська загальноосвітня школа 70
 5 

Зайцев Вадим

Загальноосвітня школа № 147

70

 

Кращі гравці Харківської шкільної регбійної ліги

Призвище, ім'я гравця Школа
Акиф'єв Богдан Спеціалізована школа № 119
Шевелева Ангеліна Гімназія № 86

 

Приз "Глядацьких симпатій"

Гімназія № 86