Участь в Шкільної гандбольної лізі допоможе школярам удосконалюватися в майстерності, приймати правильні рішення, підвищує витривалість до фізичних навантажень, швидкість мислення і логіки. 

Гандбол вважається найкращим видом спорту для гармонійного фізичного розвитку дитини. Гандбольна ліга виховує якості необхідні бігунові, стрибуна, метальника, гімнастові, виховує ігрове тактичне мислення, силу волі, ініціативність, колективізм, збільшить число шанувальників цього виду спорту у Харкові.

ПОЛОЖЕННЯ 


Графік проведення шкільної гандбольної ліги

01-20.10.2018 - шкільний етап змагань

21.10.2018 - 21.12.2018 - районний етап змагань

15.01.2019 - 28.02.2019 - фінальний етап змагань

МІСЬКИЙ ЕТАП

ЗАГАЛЬНА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ (ЮНАКИ)

МІСЦЕ КОМАНДА РАЙОН МІСТА
1 Загальноосвітня школа № 147 Шевченковський
2 Загальноосвітня школа № 130 Новобаварський 
3 Гімназія № 12 Основ'янський 
4 Загальноосвітня школа № 165 Київський 
5 Загальноосвітня школа № 68 Слобідський
6 Спеціалізована школа № 87 Холодногірський
7 Загальноосвітня школа № 145 Немишлянський
8 Загальноосвітня школа № 64 Московський
9 Спеціалізована школа № 15 Індустріальний 

Турнірні таблиці попередніх ігор

ГРУПА "А" 05.02.2019

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Загальноосвітня школа № 147 2 2 0 0 32-22 4
2 Загальноосвітня школа № 165 2 1 0 1 30-18 2
3 Загальноосвітня школа № 145 2 0 0 2 8-30 0

 

ГРУПА "В" 06.02.2019

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Загальноосвітня школа № 130 2 2 0 0 26-8 4
2 Спеціалізована школа № 87 2 1 0 1 9-20 2
3 Спеціалізована школа № 15 2 0 0 2 13-20 0

ГРУПА "С" 07.02.2019

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Гімназія № 12 2 2 0 0 24-10 4
2 Загальноосвітня школа № 68 2 1 0 1 20-14 2
3 Загальноосвітня школа № 64 2 0 0 2 0-20 0

 

Турнірні таблиці фінальних ігор

за 7-9 місця, 19.02.2019 

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1  Загальноосвітня школа № 145  2  2 22-18 
2  Загальноосвітня школа № 64  2  1  0 16-11 
3  Спеціалізована школа № 15  2  0  2  12-21

 

за 4-6 місця, 20.02.2019

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Загальноосвітня школа № 165 2 2 0 0 29-17 4
2 Загальноосвітня школа № 68 2 1 0 1 22-22 2
3 Спеціалізована школа № 87 2 0 0 2 13-25 0

 

за 1-3 місця, 27.02.2019

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Загальноосвітня школа № 147  2  24-20
2 Загальноосвітня школа № 130 2 0  18-16
3 Гімназія № 12 2  0  20-24

 

ЗАГАЛЬНА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ (ДІВЧАТА)

МІСЦЕ КОМАНДА РАЙОН МІСТА
1 Загальноосвітня школа № 122 Московський
2 Загальноосвітня школа № 150 Шевченковський
3 Загальноосвітня школа № 165 Київський 
4 Гімназія № 34 Основ'янський
5 Гімназія № 86 Холодногірський
6 Гімназія № 163 Індустріальний
7 Загальноосвітня школа № 145 Немишлянський
8 Загальноосвітня школа № 176 Новобаварський
9 Загальноосвітня школа № 68 Слобідський

 

Турнірні таблиці попередніх ігор

ГРУПА "А" 28.01.2019

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Загальноосвітня школа № 122 2 2 0 0 60-9 4
2 Гімназія № 86 2 1 0 1 15-26 2
3 Загальноосвітня школа № 176 2 0 0 2 8-48 0

 

ГРУПА "В" 29.01.2019

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Загальноосвітня школа № 165 2 2 0 0 25-10 4
2 Гімназія № 163 2 1 0 1 20-15 2
3 Загальноосвітня школа № 176 2 0 0 2 0-20 0

 

ГРУПА "С" 30.01.2019

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Загальноосвітня школа № 150 2 2 0 0 22-12 4
2 Гімназія № 34 2 1 0 1 19-12 2
3 Загальноосвітня школа № 68 2 0 0 2 5-22 0

 

Турнірні таблиці фінальних ігор

за 7-9 місця, 12.02.2019

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Загальноосвітня школа № 145 2 2 0 0 18-10 4
2 Загальноосвітня школа № 176 2 1 0 1 19-20 2
3 Загальноосвітня школа № 68 2 0 0 2 16-24 0

за 4-6 місця, 12.02.2019

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Гімназія № 34 2 2 0 0 25-13 4
2 Гімназія № 86 2 1 0 1 14--18 2
3 Гімназія № 163 2 0 0 2 13-25 0

 

за 1-3 місця, 26.02.2019

М КОМАНДА І В Н П З-П О
1 Загальноосвітня школа № 122 2 2 0 0 66-8 4
2 Загальноосвітня школа № 150 2 1 0 1 9-44 2
3 Загальноосвітня школа № 165 2 0 0 2 12-35 0

 

 

Список найкращих гравців Харківської шкільної гандбольної ліги серед юнаків

М Призвище, ім'я гравця Школа
1 Черніченко Дмитро Загальноосвітня школа № 130
2 Гур'єв Еміль Загальноосвітня школа № 147

 

Список найкращих гравців Харківської шкільної гандбольної ліги серед дівчат

М Призвище, ім'я гравця Призвище, ім'я гравця
1 Гунько Марія Загальноосвітня школа № 122
2 Хабібуліна Анастасія Загальноосвітня школа № 165