Шкільна волейбольна ліга – це один з командних видів спорту, який допомагає школярам виховувати почуття відповідальності, вміння працювати в команді, дружити і довіряти оточуючим, розвиває мислення, вміння поставити себе в колективі та інші важливі соціальні якості. Участь у волейбольній лізі поліпшує у школярів такі якості як сміливість, працьовитість, дисциплінованість і наполегливість, уміння швидко і якісно реагувати на зміну ситуації. 

Основна ціль Змагань – це розвиток і популяризація волейболу серед школярів міста Харкова.  

Таким чином це дасть змогу Федерації волейболу Харківської області виявити талановиту молодь, щоб у подальшому допомогти їй реалізувати себе й, можливо, піти у великий спорт.

ПОЛОЖЕННЯ 


Графік проведення шкільної волейбольної ліги

жовтень - грудень 2018 - шкільний етап змагань

12.01.2019 - 31.03.2019 - районний етап змагань

01.04.2019 - 15.05.2019 - фінальний етап змагань

РАЙОННИЙ ЕТАП (ЮНАКИ)

М КОМАНДА
  ІНДУСТРІАЛЬНИЙ РАЙОН
1  Спеціалізована школа №119
2  Спеціалізована школа №155
3  Спеціалізована школа №75
  КИЇВСЬКИЙ РАЙОН
1  Спеціалізована школа №17
2  Загальноосвітня школа №5
3  Спеціалізована школа №166
  МОСКОВСЬКИЙ РАЙОН
1  Загальноосвітня школа №58
2  Гімназія №43
3  Загальноосвітня школа №122
  НЕМИШЛЯНСЬКИЙ РАЙОН
1  Ліцей №161
2  Гімназія №14
3  Загальноосвітня школа №38
  НОВОБАВАРСЬКИЙ РАЙОН
1  Загальноосвітня школа №54
2  Гімназія №39
3  Загальноосвітня школа №28
  ОСНОВ'ЯНСЬКИЙ РАЙОН
1  Спеціалізована школа №66
2  Гімназія №34
3  Загальноосвітня школа №120
  СЛОБІДСЬКИЙ РАЙОН
1  Гімназія №46
2  Спеціалізована школа №114
3  Загальноосвітня школа №78
  ХОЛОДНОГІРСЬКИЙ РАЙОН
1  Гімназія №13
2  Спеціалізована школа №18
3  Гімназія №152
  ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН
1  Гімназія №169
2  Загальноосвітня школа №146
3  Загальноосвітня школа №159


 РАЙОННИЙ ЕТАП (ДІЧАТА)

М КОМАНДА
  ІНДУСТРІАЛЬНИЙ РАЙОН
1  Спеціалізована школа №119
2  Загальноосвітня школа №26
3  Спеціалізована школа №155
  КИЇВСЬКИЙ РАЙОН
1  Спеціалізована школа №17
2  Гімназія №55
3  Загальноосвітня школа №164
  МОСКОВСЬКИЙ РАЙОН
1  Загальноосвітня школа №58
2  Ліцей №141
3  Гімназія №144
  НЕМИШЛЯНСЬКИЙ РАЙОН
1  Ліцей №161
2  Загальноосвітня школа №38
3  Загальноосвітня школа №49
  НОВОБАВАРСЬКИЙ РАЙОН
1  Загальноосвітня школа №54
2  Загальноосвітня школа №28
3  Спеціалізована школа №93
  ОСНОВ'ЯНСЬКИЙ РАЙОН
1  Загальноосвітня школа №53
2  Загальноосвітня школа №102
3  Гімназія №12
  СЛОБІДСЬКИЙ РАЙОН
1  Загальноосвітня школа №95
2  Гімназія №46
3  Гімназія №83
  ХОЛОДНОГІРСЬКИЙ РАЙОН
1  Гімназія №13
2  Спеціалізована школа №18
3  Гімназія №86
  ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН
1  Загальноосвітня школа №154
2  Загальноосвітня школа №131
3  Навчально-виховний комплекс №106

 

ЗАГАЛЬНА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ (ЮНАКИ)

МІСЦЕ КОМАНДА РАЙОН МІСТА
1 Спеціалізована школа №119 Індустріальний 
2 Гімназія №46 Слобідський
3 Гімназія №169 Шевченковський 
4 Спеціалізована школа №17 Київський 
5 Ліцей №161 Немишлянський
6 Гімназія №13 Холодногірський
7 Загальноосвітня школа №58 Московський
8 Загальноосвітня школа №54 Новобаварський
9 Спеціалізована школа №66 Основ'янський

 

Турнірні таблиці фінальних ігор

за 7-9 місця

М КОМАНДА І В П О
1 Загальноосвітня школа №58 2 2 0 5
2 Загальноосвітня школа №54 2 1 1 4
3 Cпеціалізована школа №66 2 0 2 0

за 4-6 місця

М КОМАНДА І В П О
1 Гімназія № 34 2 2 0 6
2 Ліцей №161 2 1 1 3
3 Гімназія №13 2 0 2 0

 

за 1-3 місця

М КОМАНДА І В П О
1 Спеціалізована школа №119 2 2 0 5
2 Гімназія №46 2 1 1 4
3 Гімназія №169 2 0 2 0

 

ЗАГАЛЬНА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ (ДІВЧАТА)

МІСЦЕ КОМАНДА РАЙОН МІСТА
1 Спеціалізована школа №17 Київський
2 Спеціалізована школа №119 Індустріальний
3 Загальноосвітня школа №58 Московський
4 Загальноосвітня школа №95 Слобідський
5 Ліцей №161 Немишлянський
6 Загальноосвітня школа №154 Шевченковський
7 Гімназія №13 Холодногірський
8 Загальноосвітня школа №54 Новобаварський
9 Загальноосвітня школа №53 Основ'янський

 

Турнірні таблиці фінальних ігор

за 7-9 місця

М КОМАНДА І В П О
1 Гімназія №13 2 2 0 6
2 Загальноосвітня школа №54 2 1 1 3
3 Загальноосвітня школа №53 2 0 2 0

 

за 4-6 місця

М КОМАНДА І В П О
1 Загальноосвітня школа №95 2 2 0 6
2 Ліцей №161 2 1 1 3
3 Загальноосвітня школа №154 2 0 2 0

 

за 1-3 місця

М КОМАНДА І В П О
1 Спеціалізована школа №17 2 2 0 6
2 Спеціалізована школа №119 2 1 1 3
3 Загальноосвітня школа №58 2 0 2 0