Підсумки міських змагань з футбольної ліги

КАЛЕНДАР

                МІСЬКИХ ЗМАГАНЬ З ФУТБОЛУ СЕРЕД УЧНІВ (ЮНАКІВ) ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ М. ХАРКОВА «ШКІЛЬНА ФУТБОЛЬНА ЛІГА» (ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП)

3-4 ТРАВНЯ 2018 Р. М. ХАРКІВ, ЦПО ІМ. ГОРЬКОГО ФУТБОЛЬНІ МАЙДАНЧИКИ

 

М

Група «А»

1

2

3

І

В

Н

П

МЯЧІ

РМ

О

1

ІНДУСТРІАЛЬНИЙ

 

6:4

8:2

2

2

0

0

14:6

8

6

2

МОСКОВСЬКИЙ

4:6

 

5:3

2

1

0

1

9:9

0

3

3

ХОЛОДНОГІРСЬКИЙ

2:8

3:5

 

2

0

0

2

5:13

-8

3

 

М

Група «В»

1

2

3

І

В

Н

П

МЯЧІ

РМ

О

1

СЛОБІДСЬКИЙ

 

2:1

2:2

2

1

1

0

4:3

1

4

2

НОВОБАВАРСЬКИЙ

1:2

 

4:1

2

1

0

1

5:3

2

3

3

НЕМИШЛЯНСЬКИЙ

2:2

1:4

 

2

0

1

1

3:6

-3

1

 

М

Група «С»

1

2

3

І

В

Н

П

МЯЧІ

РМ

О

1

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ

 

1:1

7:6

2

1

1

0

8:7

1

4

2

КИІВСЬКИЙ

1:1

 

3:2

2

1

1

0

4:3

1

4

3

ОСНОВ’ЯНСЬКИЙ

6:7

2:3

 

2

0

0

2

8:10

-2

0

 

3 травня 2018 р.

Час

Команда

Команда

Група

Рахунок

10-00

Індустріальний

Московський

А

6:4

10-40

Холодногірський

Індустріальний

А

2:8

11-20

Московський

Холодногірський

А

5:3

12-00

Слобідський

Немишлянський

В

2:2

12-40

Новобаварський

Слобідський

В

1:2

13-20

Немишлянський

Новобаварський

В

1:4

14-00

Київський

Основ’янський

С

3:2

14-40

Шевченківський

Київський

С

1:1

15-20

Основ’янський

Шевченківський

С

6:7

4 травня 2018 р.

10-00

Холодногірський

Немишлянський

7-9 місця

8:0

10-40

Московський

Новобаварський

4-6 місця

1:2

11-20

Індустріальний

Слобідський

1-3 місця

8:2

12-00

Основ’янський

Холодногірський

7-9 місця

5:3

12-40

Київський

Московський

4-6 місця

5:1

13-20

Шевченківський

Індустріальний

1-3 місця

2:5

14-00

Немишлянський

Основ’янський

7-9 місця

3:0

14-40

Новобаварський

Київський

4-6 місця

4:6

15-20

Слобідський

Шевченківський

1-3 місця

6:0


 

М

1-3 місця

1

2

3

І

В

Н

П

МЯЧІ

РМ

О

1

Індустріальний

 

8:2

5:2

2

2

0

0

13:4

9

6

2

Слобідський

2:8

 

6:0

2

1

0

1

8:8

0

3

3

Шевченківський

2:5

0:6

 

2

0

0

2

2:11

-9

0

 

М

4-6 місця

4

5

6

І

В

Н

П

МЯЧІ

РМ

О

4

Київський

 

6:4

5:1

2

2

0

0

11:5

6

6

5

Новобаварський

4:6

 

2:1

2

1

0

1

6:7

-1

3

6

Московський

1:5

1:2

 

2

0

0

2

2:7

-5

0

 

М

7-9 місця

7

8

9

І

В

Н

П

МЯЧІ

РМ

О

7

Холодногірський

 

3:5

8:0

2

1

0

1

11:5

6

3

8

Основ’янський

5:3

 

0:3

2

1

0

1

5:6

-1

3

9

Немишлянський

0:8

3:0

 

2

1

0

1

3:8

-5

0


ПІДСУМКОВЕ ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

 

1.       ІНДУСТРІАЛЬНИЙ РАЙОН (КЗ ХСШ 15)

2.       СЛОБІДСЬКИЙ РАЙОН (ЗОШ 46)

3.       ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН (ЗОШ 51)

4.       КИЇВСЬКИЙ РАЙОН

5.       НОВОБАВАРСЬКИЙ РАЙОН

6.       МОСКОВСЬКИЙ РАЙОН

7.       ХОЛОДНОГІРСЬКИЙ РАЙОН

8.       ОСНОВ’ЯНСЬКИЙ РАЙОН

9.       НЕМИШЛЯНСЬКИЙ РАЙОН

 

КРАЩІ ГРАВЦІ

 

Марк РОМАНЦОВ (КЗ ХСШ 15, Індустріальний район)

Олександр ПЕТРОВ (ЗОШ 46, Слобідський район )

Єгор МАСЛОВ (ЗОШ 51, Шевченківський район)

 

 

КАЛЕНДАР

                МІСЬКИХ ЗМАГАНЬ З ФУТБОЛУ СЕРЕД УЧНІВ (ДІВЧАТ) ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ М. ХАРКОВА «ШКІЛЬНА ФУТБОЛЬНА ЛІГА» (ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП)

3-4 ТРАВНЯ 2018 Р. М. ХАРКІВ, ЦПО ІМ. ГОРЬКОГО ФУТБОЛЬНІ МАЙДАНЧИКИ

 

М

Група «А»

1

2

3

І

В

Н

П

МЯЧІ

РМ

О

1

КИЇВСЬКИЙ

 

3:0

0:0

2

1

1

0

3:0

3

4

2

НОВОБАВАРСЬКИЙ

0:3

 

1:0

2

1

0

1

1:3

-2

3

3

МОСКОВСЬКИЙ

0:0

0:1

 

2

0

1

1

0:1

-1

1

 

М

Група «В»

1

2

3

І

В

Н

П

МЯЧІ

РМ

О

1

ХОЛОДНОГІРСЬКИЙ

 

3:1

2:0

2

2

0

0

5:1

4

6

2

СЛОБІДСЬКИЙ

1:3

 

2:1

2

1

0

1

3:4

-1

3

3

ІНДУСТРІАЛЬНИЙ

0:2

1:2

 

2

0

0

2

1:4

-3

0

 

М

Група «С»

1

2

3

І

В

Н

П

МЯЧІ

РМ

О

1

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ

 

2:1

2:0

2

2

0

0

4:1

3

6

2

ОСНОВ’ЯНСЬКИЙ

1:2

 

2:2

2

0

1

1

3:4

-1

1

3

НЕМИШЛЯНСЬКИЙ

0:2

2:2

 

2

0

1

1

:4

-2

1

 

3 травня 2018 р.

Час

Команда

Команда

Група

Рахунок

10-00

Московський

Новобаварський                

А

0:1

10-40

Київський

Московський

А

0:0

11-20

Новобаварський

Київський

А

0:3

12-00

Холодногірський

Слобідський

В

3:1

12-40

Індустріальний

Холодногірський

В

0:2

13-20

Слобідський

Індустріальний

В

2:1

14-00

Немишлянський

Шевченківський

С

0:2

14-40

Основ’янський

Немишлянський

С

2:2

15-20

Шевченківський

Основ’янський

С

2:1

4 травня 2018 р.

10-00

Московський

Індустріальний

7-9 місця

0:1

10-40

Новобаварський

Слобідський

4-6 місця

0:2

11-20

Київський

Холодногірський

1-3 місця

1:0

12-00

Немишлянський

Московський

7-9 місця

0:0

12-40

Основ’янський

Новобаварський

4-6 місця

1:0

13-20

Шевченківський

Київський

1-3 місця

3:1

14-00

Індустріальний

Немишлянський

7-9 місця

0:2

14-40

Слобідський

Основ’янський

4-6 місця

2:0

15-20

Холодногірський

Шевченківський

1-3 місця

1:1

 

М

1-3 місця

1

2

3

І

В

Н

П

МЯЧІ

РМ

О

1

Шевченківський

 

3:1

1:1

2

1

1

0

4:2

2

4

2

Київський

1:3

 

1:0

2

1

0

1

2:3

-1

3

3

Холодногірський

1:1

0:1

 

2

0

1

1

1:2

-1

1

 

М

4-6 місця

4

5

6

І

В

Н

П

МЯЧІ

РМ

О

4

Слобідський

 

2:0

2:0

2

2

0

0

4:0

4

6

5

Основ’янський

0:2

 

1:0

2

1

0

1

1:2

-1

3

6

Новобаварський

0:2

0:1

 

2

0

0

2

0:3

-3

0

 

М

7-9 місця

7

8

9

І

В

Н

П

МЯЧІ

РМ

О

7

Немишлянський

 

2:0

0:0

2

1

1

0

2:0

2

4

8

Індустріальний

0:2

 

1:0

2

1

0

1

1:2

-1

3

9

Московський

0:0

0:1

 

2

0

1

1

0:1

-1

1

 

ПІДСУМКОВЕ ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

1.       ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН (ЗОШ 150)

2.       КИЇВСЬКИЙ РАЙОН (ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ 1)

3.       ХОЛОДНОГІРСЬКИЙ РАЙОН (ЗОШ 57)

4.       СЛОБІДСЬКИЙ РАЙОН

5.       ОСНОВ’ЯНСЬКИЙ РАЙОН

6.       НОВОБАВАРСЬКИЙ РАЙОН

7.       НЕМИШЛЯНСЬКИЙ РАЙОН

8.       ІНДУСТРІАЛЬНИЙ РАЙЛН

9.       МОСКОВСЬКИЙ РАЙОН

КРАЩІ ГРАВЦІ

Єлизавета СУРКОВА (ЗОШ 150, Шевченківський район)

Єлизавета КРАСНІКОВА (Харківська гімназія 1, Київський район)

Аліна ТАРЛАВІНА (ЗОШ 57, Холодногірський район)

 


05 травня 2018 - Новини футболу