Зіграні ігри групового етапу Харківської шкільної баскетбольної ліги

 Зіграні ігри групового етапу Харківської шкільної баскетбольної ліги. Визначено півфінальні пари і команди, які зіграють за 5-8 місця.

11 березня відбувся заключний ігровий день в школі №140, де були визначені півфіналісти і розставлені по місцях в своїх підгрупах всі команди-учасниці міського етапу ХШБЛ (турнірна таблиця додається).

Останній ігровий день не приніс несподіванок, проте подарував два найцікавіших матчі. Ігровий день почали команди 172 школи (Київський район) та 112 (Комінтернівський район). Це була гра за перше місце в підгрупі "А". Гравці 172 школи довго входили в гру на відміну від баскетболістів 112 школи і лише до заключної десятихвилинки змогли вирівняти рахунок. Однак кінцівку гри більш успішно провели гравці 112 школи і, зумівши перехопити м'яч на останніх секундах, вирвали перемогу з рахунком 58:54.

У другій грі відносини з'ясовували команди Холодногірського (126 школа) і Червонозаводського (34 школа) районів. Ця гра визначала, хто ж з цих команд візьме участь в стикових матчах у фінальний день - 16 березня. Гра пройшла на зустрічних курсах, а в кінцівці баскетболісти з 126 школи змогли вдало розпорядитися м'ячем і в підсумку здобули перемогу з різницею в 3 очки - 45:42. Однак цієї різниці не вистачило, щоб Холодногірский район зайняв 4 місце в своїй підгрупі.

У підсумку, утворені наступні пари команд, які зіграють у фінальний день в "Політеху". Нагадаємо, фінальні ігри та церемонія нагородження пройде в СК НТУ "ХПІ" "Політехнік" 16 березня. У цей день зіграють:

14.00 за 7-8 місця. Гімназія № 34 (Червонозаводський район) - Особі № 27 (Жовтневий район)
15.00 за 5-6 місця. Загальноосвітня школа № 49 імені Харківських Дивізій (Фрунзенський район) - Спеціалізована школа № 119 (Індустріальний район)

О 16.00 відбудеться гра за третє, а в 17.00 - за 1 місце.

Після закінчення ігор відбудеться урочиста церемонія нагородження учасників, призерів та переможця історично першого сезону ХШБЛ.

14 березня, в понеділок в СК "Політехнік", в півфінальних іграх, визначаться команди, які розіграють 16 березня призові місця ХШБЛ.

Розклад ігор:

16.00 - Навчально-виховний комплекс № 112 (Комінтернівський район) - Гімназія № 144 (Московський район)
17.00 - Гімназія 172 (Київський район) - Гімназія 47 (Шевченківський район)

Нагадаємо, що Харківська шкільна баскетбольна ліга створена в рамках розвитку видів спорту на рівні загальноосвітніх навчальних закладів, шляхом поетапного переходу на шкільні ліги. Шкільна баскетбольна ліга проходить в період з листопада 2015 року по березень 2016 року в 3 етапи. Перший етап - шкільні змагання, де сформувалися збірні шкіл. Другий етап - районні змагання. Третій етап - фінальні міські змагання, в ході якого буде визначений чемпіон Ліги.


14 березня 2016 - Новини баскетболу