Визначився чемпіон Харківської шкільної бадмінтонної ліги сезону 2017/18

19 квітня у Школі вищої спортивної майстерності відбувся міський етап п’ятого сезону Харківської шкільної бадмінтонної ліги. Володарем кубку після річної перерви стала команда Харківської спеціалізованої школи «Ліцей мистецтв» № 133 – чемпіон Київського району м. Харкова.

Протягом двох місяців 681 учень і учениця із 120 загальнооосвітніх навчальних закладів боролися за право вийти у фінальну стадію Харківської шкільної бадмінтонної ліги. У фінальній частині турніру за кубок боролися 16 команд – чемпіони і віце-чемпіони дев’яти районів міста. Змагання відбувалися за олімпійською системою з розіграшом усіх місць. Команди складалися із представників двох вікових категорій: молодшої (1-5 класи) і старшої (6-11 класи).

У фінальному матчі міського етапу зустрічалися чемпіон Київського району команда Ліцею мистецтв № 133 і віце-чемпіон Шевченківського району Харківська гімназія № 169. У результаті напруженої боротьби з рахунком 3-1 перемогла команда Ліцею мистецтв № 133, у складі якої грали Олексій Першин, Дмитро Панасюк, Марія Столяренко, Поліна Бугрова, Варвара Фролова, Артем Фролов, Леся Гаврилю, Богдана Вамболь та Дмитро Савіних.

Володарями срібних медалей стала команда Харківської гімназії № 169 Шевченківського району, бронзові медалі завоювала команда Харківської гімназії № 23 Московського району.

Також були визначені переможці у наступних номінаціях:

"Найкращий гравець турніру" - Марія Столяренко, учениця ХСШ № 133, бронзова призерка Чемпіонату Європи з бадмінтону серед 15-річних спортсменів.

"Найбільший прогрес року" - команда Харківської гімназії № 23 (керівник - Анатолій Котов).

"За волю до перемоги" - Любов Субота, учениця Харківської гімназії № 39.

Всі учасники міського етапу отримали ракетки і волани від Управління спорту Харківської міської ради і подарунки від книжкової фабрики «Глобус».