Бадмінтон. Московський район. Результати

5 квітня у боротьбу за Кубок Харківської шкільної бадмінтонної ліги вступили представники найбільшого району міста – Московського. У змаганнях взяли участь 108 гравців, що представляли 20 навчальних закладів.

Чемпіоном району вперше стала команда гімназії № 23, до складу якої ввійшли Корній Власенко, Аліна та Марія Мележик, Данило Гунько, Платон Литвинов та Ігор Овсянников.

Срібні медалі виборола команда школи № 8: Анастасія Ковальова, Анна Швидка, Микита Головльов та Георгій Гудзь.

Бронзові медалі завоювала команда школи № 128: Руслан Нечипоренко, Єва Чуприна, Яков Дубовик, Йяму Десмонд Обед, Юрій Клінов, Мухаммадка Махамаджанов, Ельнур Халилов та Віолетта Рябінченко.

Вітаємо переможців і призерів змагань!

Всі результати можна подивитись тут

ФОТО

12 квітня на корти вийдуть учні і учениці Новобаварського, Індустріального та Основ’янського районів.

Міський фінал відбудеться 19 квітня о 10.00 у Школі вищої спортивної майстерності.

Від Московського району у міському фіналі візьмуть участь команди школ № 23 і 8.