Бадмінтон. Холодногірський район. Результати

15 березня у Школі вищої спортивної майстерності відбулися змагання з бадмінтону серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Холодногірського району. У змаганнях взяв участь 61 учень із 10 шкіл району.

Вперше за історію існування ліги чемпіоном стала команда школи № 126. До складу команди чемпіонів увійшли: Олександра Кисельова, Валерій Бондаренко, Ілля Субатовський, Евеліна Крупко і Ксенія Давидюк.

Володарями срібних медалей стала команда Харківської гімназії № 13, до складу якої ввійшли: Ілля Щеткін, Олександра Балага, Софія Качайло і Антон Гончаров.

Бронзовими призерами стала команда школи № 57: Михайло Решетняк, Анастасія Белян, Олексій Хорольський та Олександра Тарлавіна.

Вітаємо переможців і призерів змагань!

Всі результати можна подивитися тут

ФОТО

22 березня на корти вийдуть учні і учениці Слобідського і Немишлянського районів.

Міський фінал відбудеться 19 квітня о 10.00 у Школі вищої спортивної майстерності.

Від Холодногірського району у міському фіналі візьмуть участь команди шкіл № 126 і 13.