Стартувала Шкільна бадмінтонна ліга 2018

1 березня у Школі вищої спортивної майстерності стартував п’ятий сезон Харківської шкільної бадмінтонної ліги. Першими боротьбу за кубок традиційно розпочали представники і представниці Київського району. Не дивлячись на важкі погодні умови у змаганнях взяв участь 81 учень із 13 шкіл району.

Уже втретє за історію існування шкільної ліги чемпіонське звання виборола команда Харківської спеціалізованої школи «Ліцей мистецтв» № 133. І це вельми закономірно, адже до складу команди входить призерка юнацького Чемпіонату Європи U15 Марія Столяренко. Окрім Марії чемпіонами стали Олексій Першин, Дмитро Панасюк, Варвара і Артем Фролови, Леся Гаврилюк і Дмитро Савіних.

Володарами срібних медалей стала команда загальноосвітньої школи № 37, до складу якої ввійшли: Вероніка Скобелкіна, Дмитро Рябовол, Ілля Павленко, Діана Шелепова, Данило Гладуш, Катерина Щедова, Єгор Щедов та Катерина Деркач.

Бронзовими призерами стала команда Харківської гімназії № 55: Вадим Воскобойник, Інна Серпухова, Дар’я Кошечкіна, Олександр Єфімов, Сергій Педько та Саміра Кіуас.

Вітаємо переможців і призерів змагань!

Всі результати можна подивитися тут

ФОТО

15 березня на корти вийдуть учні і учениці Холодногірського і Шевченківського районів.

Міський фінал відбудеться 19 квітня о 10.00 у Школі вищої спортивної майстерності.

Від Київського району у міському фіналі візьмуть участь команди шкіл № 133 і 37.