У Харкові визначився переможець шкільної регбійний ліги

У вихідні в Школі вищої спортивної майстерності відбувся фінал Харківської шкільної регбійний ліги.
Переможцем турніру стала команда школи №128. Друге місце зайняли учні школи №77, третє - спортсмени з школи №85.

Як повідомив віце-президент Української Федерації регбіліг, головний тренер збірної України з регбі Геннадій Веприк, дітям вручили кубки, дипломи, сертифікати на відвідування дельфінарію «Немо». Всього в турнірі взяли участь близько 350 школярів.
Як зазначив перший віце-президент Української Федерації регбіліг, депутат міської ради Габріель Михайлов, Харків можна назвати першим містом в Україні, де почали розвивати цей вид спорту.

«Турніри з регбі в Харкові почали проводити п'ять років тому. На даний момент нам вже є чим пишатися. За цей час ми провели 14 турнірів, в яких взяли участь близько 7 тис. Дітей. Я впевнений, що це тільки початок. Це прекрасний вид спорту, яким цікавиться все більше і більше дітей. Надалі ми також маємо намір підтримувати цей вид спорту і шкільну регбійну лігу », - сказав Габріель Михайлов.
Він зазначив, що в найближчих планах - провести виїзний турнір між командами Харкова і Одеси.

За словами директора Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексія Чубарова, в останні роки в Харкові активно розвиваються шкільні ліги, оскільки це хороший спосіб залучити дітей до спорту. Зараз в місті налічується 11 шкільних ліг з регбі, баскетболу, гандболу та інших видів спорту. У них беруть участь близько 12 тис. дітей.


20 березня 2017 - Новини регбі