Чергові результати районного етапу шкільної ліги з черліденгу

24 лютого 2018 р. закінчився районний етап шкільної ліги з черліденгу і груп підтримки серед учнів Шевченківського, Індустріального, Немишлянського та Слобідського районів. Змагання традиційно проходили в спортивному комплексі Харківського національного університету повітряних сил ім. Кожедуба.

Традиційно були визначені переможці серед команд-учасниць. Всього було представлено 37 команд. Загальна кількість учасників приблизно складала 380 осіб. Як і минулого тижня, не можна залишити без уваги велику кількість глядачів, які відвідали ці змагання та жваво підтримували учасниць.

Від Шевченківського району було представлено 16 команд. Від Індустріального - брало участь 16 шкіл. Лише 2 школи змагалися за вихід до міського етапу змагань від Немишлянського району, та 3 школи від Слобідського району. Слід зазначити, що всі представлені школи відзначились дуже високим рівнем підготовки. Дуже багато команд виглядали майже професійно. Суддям було надзвичайно важко виділити найкращих, бо відрив команд у балах складав 1-2 бали. Тому, винятком стало те, що за рішенням суддів, від Шевченківського району було відібрано 4 команди, котрі будуть змагатися за перемогу на міському етапі шкільної ліги з черліденгу і груп підтримки. Бо дві школи розділили III місце.

Районний етап показав, що черліденгом цікавляться все більше і більше дівчат. Підтвердженням цього є як кількість учасниць, та їх неймовірно серйозний підхід до виступу. Тому, «Харківська молодіжна федерація черліденгу» висловлює велику подяку методистам та викладачам, які підготували ці команди до змагань.

До зустрічі на міському етапі шкільної ліги з черліденгу і груп підтримки серед школярок 8-11 класів. Запрошуємо усіх вболівальників та друзів черліденгу міста Харкова. До зустрічі!


25 лютого 2018 - Новини черліденгу