Фінал Харківської Шкільної Баскетбольної Ліги Індустріального району

14 лютого на базі Спеціалізованої школи № 75 пройшли фінальні і гри за бронзові медалі Індустріального району.

В результаті бронзові нагороди у юнаків 7-8 класів отримала школа № 118 яка обіграла 26 школу. У дівчат 9-11 класів та юнаків 9-11 класів треті місця зайняла гімназія 163, дівчата виграли у 26 школи, а юнаки у 71 школи.

Фінальні ігри пройшли в напруженій боротьбі за Чемпіонство. У кожній грі до кінця зберігалася інтрига і мінімальну перевагу переможця. У юнаків 7-8 класів перемогу здобула команда спеціалізованої школи № 119, яка програючи по ходу матчу показала справжній характер і вирвала перемогу в кінцівці у 155 школи. Кращим гравцем в цій категорії став Лиманський Богдан. У дівчат 9-11 класів відбутися не Менія інтригуючий матч, команда школи № 113 з перших хвилин матчу захопила лідерство і вела з перевагою в шість очок. Цієї переваги вистачило для переможи над спеціалізованою школою № 119. Кращим гравцем у дівчат стала Лемзякова Анжеліка, яка в цей день святкувала своє сімнадцятирічні. У юнаків 9-11 класів 118 школа маючи перевагу під з щитом в особі Іллі Попова з ростом 2.02 метра вирвалася в лідери, але 70 школа трьох очкових влученнями не давала відірватися в рахунку суперника. У кінцівці Куценко Тимур гравець 118 школи своїми проходами під кільце створив комфортну для команди різницю в рахунку і здобули перемогу 37-29. Кращим гравцем став - Куценко Тимур.
Після закінчення ігор відбулася урочиста церемонія нагородження. Всі призери та переможці у змаганнях з баскетболу 5х5 і 3х3 отримали пам'ятні медалі та кубки, а кращі гравці були відзначені баскетбольними статуетками. Всі команди-переможці Індустріального району візьмуть участь в міському етапі ХШБЛ, який пройде в березні цього року.


21 лютого 2018 - Новини баскетболу