Результати районного етапу шкільної ліги з черліденгу

17 лютого 2018 р. відбувся районний етап шкільної ліги з черліденгу і груп підтримки серед школярок 8-11 класів. Змагання традиційно проходили в спортивному комплексі Харківського національного університету повітряних сил ім. Кожедуба.

Були визначені переможці серед команд-учасниць Київського, Холодногірського і Московського районів. Всього було представлено 36 команд. А загальна кількість учасників приблизно складала 360 осіб. Не залишається без уваги і велика кількість глядачів, які відвідали ці змагання.

Від Київського району було представлено 17 шкіл. Від Холодногірського - брало участь 10 шкіл. Та 9 шкіл було заявлено від Московського району. Ця кількість учасників свідчить, що зацікавленість школярів у даному виді спорту зростає із року в рік. Тому що майже всі школи представлених районів, приймали участь у змаганнях. Але прикро зазначити, що не всі представники команд дотримувались регламенту проведення змагань, а саме, намагалися задіяти у виступі однієї команди учнів різних шкіл.

Та в порівнянні з минулорічним сезоном шкільної ліги з черліденгу і груп підтримки, рівень технічної та фізичної підготовки значно зріс, майже всі школи відповідально підійшли до зовнішнього вигляду учасників, їх костюмів та помпонів.

Завдяки включенню черліденга в шкільну лігу, з’явилась неймовірна кількість зацікавлених спортсменок. Тому, «Харківська молодіжна федерація черліденгу» висловлює велику подяку методистам та викладачам, які підготували ці команди до змагань. Сподіваємося на майбутню плідну співпрацю у розвитку черліденгу серед дівчат міста Харкова.


19 лютого 2018 - Новини черліденгу