Школа №126 - переможець Холодногірського району Шкільної Баскетбольної ліги

 17 лютого в Харківській гімназії № 13 пройшли фінальні ігри Холодногірського (Ленінського) району Харківської шкільної баскетбольної ліги (ХШБЛ), в якому визначався переможець та призери району. Переможцю дається право брати участь у міському етапі ХШБЛ.

Перше місце було визначено до фінального туру, його посіла команда школи №126. Хлопці з легкістю провели всі ігри і з великою перевагою виграли їх. Лідером на майданчику був Домінік Ітондо, який в середньому за матч набирав 25 очок. Інтрига розв'язалася у боротьбі за II та III місця. Гра між гімназіями №13 та №152 виявилася ключовою в фінальний день змагань і самої інтригуючою була боротьба за II місце. Господарі майданчика гімназії №13 не збиралися віддавати перемогу суперникам, виграли з рахунком 55:22 і посіли друге місце.

Підсумки фінальних ігор:

  • 1 місце - школа № 126 - отримала право брати участь в городскометапе ХШБЛ
  • 2 місце - гімназія № 13
  • 3 місце - гімназія № 86
  • 4 місце - школа № 57
  • 5 місце - гімназія № 152
  • 6 місце - школа № 136

Нагадаємо, що Харківська шкільна баскетбольна ліга створена в рамках розвитку видів спорту на рівні загальноосвітніх навчальних закладів, шляхом поетапного переходу на шкільні ліги. Шкільна баскетбольна ліга проходить в період з листопада 2015 року по березень 2016 року в 3 етапи. Перший етап - шкільні змагання, де сформувалися збірні шкіл. Другий етап - районні змагання. Третій етап - фінальні міські змагання, в ході якого буде визначений чемпіон Ліги.


18 лютого 2016 - Новини баскетболу