Харківська шкільна баскетбольна ліга сезону 2016-2017

За ініціативи та підтримки БК «Політехнік», Харківської міської ради, меценатів і спонсорів набрав хід другий сезон наймасовіших змагань з баскетболу серед школярів - Харківська шкільна баскетбольна ліга.

У минулому, дебютному сезоні в іграх ліги взяли участь 146 команд, що складалися з юнаків-школярів 9-11 класів.
Змагання зайвий раз підтвердили популярність і затребуваність баскетболу в Харкові, а розширення складу учасників ліги до 365 команд в нинішньому сезоні стало підтвердженням цьому. Крім того, в змаганнях ліги тепер беруть участь команди в трьох категоріях: старші юнаки 9-11 класів, старші дівчата 9-11 класів і молодші юнаки, які вчаться в 7-8 класах.

Система проведення змагань, як і в минулому навчальному році, передбачає визначення команд шкіл - переможців і призерів в кожному з 9 адміністративних районів міста в трьох категоріях, а найсильніші команди районів розіграють звання чемпіонів Харківської шкільної баскетбольної ліги (старші юнаки, старші дівчата і молодші юнаки ).

Таким чином, Харківська шкільна баскетбольна ліга сезону 2016-2017 років включає в себе:
1. 365 команд юнаків і дівчат.
2. Більше трьох з половиною тисяч учасників - це діти різного рівня підготовленості, об'єднані помаранчевим м'ячем в єдину команду.
3. Понад 700 ігор в сезоні в більш, ніж 40 шкільних залах у всіх куточках міста.
4. Щотижня проходять більше 40 ігор в 2 або 3-х районах міста одночасно.
5. Кожна гра проходить по справжнім баскетбольним правилами: команди грають 4 періоди по 10 хвилин, тобто повноцінні гри. Мінімальна кількість ігор, яке зіграє одна команда - 3 гри.
На сьогоднішній день в лізі відбулося понад 220 ігор, а до фіналу в своїх районах підійшли команди шкіл Немишлянська, Основ'янського, Шевченківського, Слобожанського, Холодногірського і Новобаварського районів.


15 грудня 2016 - Новини баскетболу