Школа № 49 - переможець Фрунзенського району Шкільної баскетбольної ліги

 26 січня в Харківській школі № 38 слідом за фіналом Харківської шкільної баскетбольної ліги (ХШБЛ) Дзержинського району, в боротьбу за призові місця і за чемпіонство, яке дає право брати участь у міському етапі ХШБЛ, включилися кращі команди Фрунзенського району.

Третє місце у Фрунзенському районі, яке посіла команда 161 школи, було розіграно за тур до фінальної гри. Таким чином, головною інтригою заключного ігрового дня стала гра за перше місце між командами 49 і 74 шкіл. Команди підійшли в хорошій формі до фіналу. У складі 74 школи не було явного лідера, а гравці компенсували цей недолік злагодженими командними діями. Колектив 49 школи вперед вів їх капітан і лідер - Данило Курченко, який у підсумку набрав 34 очки, що дозволило його команді здобути впевнену перемогу з рахунком 46:25.

Варто також відзначити, що більшість ігор ХШБЛ судять гравці Баскетбольного Клубу «Політехнік», які поряд з цим виступають в Національному чемпіонаті України серед чоловічих команд вищої ліги. На фінальних стадіях районних змагань гравці чоловічої та студентських команд «Політехнік» демонструють школярам свою майстерність, показуючи баскетбольне шоу. Це сприяє рекламі баскетболу і залученню дітей до занять цим прекрасним видом спорту.

У підсумку, як і планувалося, нагороди знайшли своїх господарів - всі учасники фінального дня були нагороджені медалями Шкільної баскетбольної ліги, а призери та переможець - медалями, кубками та дипломами. До слова, хлопців прийшли привітати і нагородити представники народного депутата та обласної федерації баскетболу.
 
Підсумки фінальних ігор:

  • 1 місце - школа № 49 - отримала право брати участь у міському етапі ХШБЛ
  • 2 місце - школа № 74
  • 3 місце - школа № 161
  • 4 місце - школа № 72
  • 5 місце - школа № 38
  • 6 місце - школа № 160

Нагадаємо, що Харківська шкільна баскетбольна ліга створена в рамках розвитку видів спорту на рівні загальноосвітніх навчальних закладів, шляхом поетапного переходу на шкільні ліги. Шкільна баскетбольна ліга проходить в період з листопада 2015 по березень 2016 року в 3 етапи. Перший етап - шкільні змагання, де сформувалися збірні шкіл. Другий етап - районні змагання. Третій етап - фінальні міські змагання, в ході якого буде визначений чемпіон Ліги.


29 січня 2016 - Новини баскетболу