У Харкові пройшла виставка робототехніки

 

Сьогодні, 4 лютого у підземному переході до станції метро Майдан Конституції відбулася виставка робіт робототехніки.

На заході були представлені 20 робіт-роботів. Всі присутні могли проголосувати за найкращий винахід і обрати найкраативнішого автора. Так, перше місце посів вихованець школи робототехніки Inventor Ярослав Теляшенко. Друге та третє вибороли вихованці школи робототехніки Vilt Владислава Заїка і Віталій Великоденний.

Переможці отримали грамоти та цінні подарунки від директора Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради Олександра Власенка.

Також відвідувачі взяли участь у майстер-класах із шахів, шашок, гри Го, гомоку, конкурсах, пізнавальних вікторинах та спробували самі зконструювати роботів з конструкторів лего.

Нагадаємо, захід був присвячений всесвітньому Дню робототехніки. Організатори – Управлінням менеджменту та маркетингу у сфері спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради спільно з освітнім центром робототехніки "Volt", стем-школою "Інвентор", Харківською обласною федерацією шашок, Харківською обласною федерацією шахів та федерацією гри в Го.


04 лютого 2023 - Новини спортивних ліг