Для харківських школярів розробляють унікальну спортивну форму

 Учні-учасники "Харківських спортивних шкільних ліг" отримають сучасну форму для змагань.

"Харківські спортивні шкільні ліги" - змагання серед школярів, які проводяться у місті протягом восьми років із жовтня по травень у 13 видах спорту.

У рамках розвитку проєкту Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту запропонував студентам-дизайнерам розробити для школярів сучасні емблеми для спортивної форми. Щоб логотипи були виконані в єдиному стилі, працювали за наступною концепцією: карту Харкова наклали на карту континентів світу. Райони міста розмістилися на ній наступним чином: Cлобідський район - в Африці, Шевченківський та Холодногірський поділили Північну Америку, на території Південної - Новобаварський район. Київський - зайняв Європу, Московський та Немишлянський розділили Азію. Індустріальний район розташувався в Австралії, а Основ’янський - в Антарктиді.

Школярі ж разом із керівниками навчальних закладів обрали для логотипу ту чи іншу тварину, яка мешкає або колись проживала на зазначеній території.

Так, студенти-дизайнери створили 181 емблему, розповів ректор Харківської державної академії дизайну та мистецтв Олександр Соболєв.

"Наші майбутні дизайнери з ентузіазмом погодилися взяти участь у проєкті міської ради. Кожен бажаючий розробив по кілька логотипів. Загалом працювали близько 4 місяців. Результатом ми задоволені. Студенти отримали практичні навички та перший досвід співпраці з реальним замовником. Сподіваюся, школярам їхня робота принесе багато позитивних емоцій", - сказав Соболєв.

Персональний спортивний логотип навчальні заклади зможуть використовувати у своїх сторінках у соціальних мережах та сайтах. Обрана тварина стане для дітей своєрідним талісманом, який супроводжуватиме учнів протягом усього навчання. А ще емблема-тотем розміщуватиметься на спортивній формі гравців шкільних команд, яку також допомагають розробляти студенти-дизайнери. Макети вже готові.

"Це унікальний проєкт для всієї України - такі масштабні змагання серед школярів. Тим паче, коли всі одягнені у стильну сучасну форму. Вона не тільки підкреслить індивідуальність гравців, а й допоможе вболівальникам ідентифікувати команду серед суперників. Форма буде яскравою, відповідатиме видам спорту: для баскетболу - майка і шорти вільного крою, для шахів - футбола-поло, для футболу та інших - футболка з короткими рукавами та труси-шорти довжиною до коліна. Колір форми відповідатиме забарвленню обраної школярами тварини", - розповіла прес-секретарка Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Юлія Чорна.

Наразі тривають перемовини зі спонсорами. Форму для всіх шкіл-учасниць ХСШЛ планують відшити до кінця 2022 року.


26 січня 2022 - Новини спортивних ліг