Увага! Розшукуються перспективні юні спортсмени!

Незабаром стартує новий сезон Харківських спортивних шкільних ліг. Запрошуємо всіх школярів міста взяти участь у видовищних і запеклих змаганнях.
Сезон 2021/2022 обіцяє бути насиченішим за попередні. Адже відтепер ХСШЛ - це змагання у 13 видах спорту! Протягом учбового року команди-учасники змагатимуться за перемогу в армрестлінгу, бадмінтоні, гандболі, волейболі, баскетболі звичайному та вуличному, футболі, регбі, черліденгу, легкій атлетиці, шахматах, бейсболі та софтболі, воркауті.
Збирай команду та реєструйся на нашому сайті. Відтепер зробити це дуже просто - створюй власний кабінет та обирай вид спорту, в якому показуватимеш клас. Зробити це за пару хвилин тобі, твоїм батькам або вчителю фізкультури допоможе наш відео-посібник.
Що ти отримаєш, взявши участь у ХСШЛ? По-перше, звійсно ж, ємоції! Від перемоги чи поразки, але вони будуть незабутні, адже дух змагань і шалений адреналін - це наше друге ім'я. По-друге, ти познайомишся з безліччю цікавих людей - професійними спортсменами, тренерами і такими ж як і ти школярами, які стануть тобі добрими друзями.
Наші змагання - запеклі та видовищні, як національні турніри. Всі команди обирають собі назву, отримують круту форму і власний логотип. А ще переможці стають володарями унікальних перехідних кубків. Все по-чесному, як у Лізі чемпіонів!

Ну що, готовий? Разом із тобою і твоїми друзями ми зможемо довести всій країні, що зі звичайної шкільної команди можливо створити команду майстрів, які будуть підкорювати світові й олімпійські п'єдестали! 


16 вересня 2021 - Новини спортивних ліг