З святом спорту!!!

Гідний результат в спорті - це не щасливий випадок, чи не фарт і не везіння. Це завжди результат колосальної роботи, віри у власні сили і величезного бажання перемогти. Бажаємо, щоб щоденні тренування приносили радість, віра в себе рятувала в хвилини відчаю, а нагородою за працю завжди була заслужена перемога! 

Це професійне свято відзначається всіма працівниками сфери фізичної культури і спорту в Україні. 

Хочеться в цей чудовий день, перш за все, привітати своїх колег. Спасибі вам за згуртовану чітку роботу і душевне ставлення до неї. Всі ми - сильна, дружна команда, яка розвиває спорт і фізичну культуру в Харкові! Здоров'я вам, успішної реалізації всіх намічених планів і задумів і сімейного благополуччя. Спортсменам, досвідченим і починаючим, хочемо побажати високих спортивних досягнень на українських і міжнародних змаганнях! Ви - приклад для всіх, гордість і слава рідного Харкова! Бажаю вам здоров'я, сильної волі, щоб всі перешкоди на вашому шляху були сміливо подолані, а переможні плани - реалізовані! 
 
Від щирого серця дякуємо ветеранам фізичної культури і спорту, які дбайливо зберігають славні традиції і передають молоді свій безцінний досвід!

 


11 вересня 2021 - Новини спортивних ліг