Креативна ідея для команд-учасниць ХСШЛ

Департаментом у справах сім`ї, молоді та спорту спільно з Харківською державною академією дизайну і мистецтв планується вжити заходи щодо розробки дизайну спортивної форми для команд-учасниць загальноосвітніх закладів міста Харкова, які приймають участь у змаганнях Харківських спортивних шкільних ліг (далі – ХСШЛ). Один з найдієвіших способів підвищити шанси на перемогу це створити загальний стиль спортивного одягу та обєднати різних спортсменів в рамках команди. 

Будь-яка сучасна спортивна команда повинна володіти власною формою, яка зазвичай має особливий колір і малюнок. За допомогою унікального стилю спортивної команди (колір форми та емблема) вболівальники можуть визначати приналежність гравців команді.   

Цей варіант дозволить вибрати практично все в цій формі, а саме такі параметри як розмір, колір, номер, спортивна емблема команди, а також розміщення логотипів партнерів, що допоможе надати спортивній формі незвичайності та ексклюзивності. Для команди дуже важлива стильне і яскраве забарвлення одягу, яке підкреслить індивідуальність гравців. 

Спортивна форма буде відповідати видам спорту. Колір форми буде відповідати кольору обраної тварини, яку навчальні заклади вибрали для розробки спортивної емблеми. Розробка дизайну спортивної форми для команд планується на 2022 рік.

Нагадуємо, що студенти Харківської державної академії дизайну і мистецтв розпочали створювати сучасні спортивні логотипи для кожної школи, яка бере участь у змаганнях – Харківських спортивних шкільних лігах.


05 травня 2021 - Новини спортивних ліг