Спортивна емблема школи №132

Створено спортивну емблему для спеціалізованої школи № 132 Шевченківського району, який, відповідно концепції, було віднесено до Північної Америки та який обрав для створення логотипу «Горностая».

«Основою для логотипу є горностай, який демонструє нам прагнення до перемоги. Займаючи впевнену позу він втілює позитивну енергію, впевненість у своїх діях. Роботу розпочала з пошуку фотографії горностаю, виявлення його особливих рис, вивчення його анатомії. Наступним кроком був пошук стилізованого образу героя, важливо було зберегти його впізнаваність але й надати йому характер. Образ горностая - посміхнений і доброзичливий. Метою роботи була ідея мотивувати спортсменів, надихнути їх на перемогу та нові досягнення» – говорить студентка І курсу кафедри аудіовізуальних мистецтв Поліна Торубарова.

Відзначимо, що розробкою спортивної емблеми школи займались студенти Кафедри аудіовізуального мистецтва, Кафедри графічного дизайну та Кафедри мультимедійного дизайну Харківської державної академії дизайну і мистецтв, а саме: Кузьменко Ярослава, Музичук Валерія, Перепелиця Марія, Пруднікова Анастасія, Тимошенко Аліна, Челишева Альона та Ященко Юра.

Нагадаємо, персональну спортивну емблему навчальні заклади зможуть використовувати на спортивній формі гравців шкільних команд, своїх сторінках у соціальних мережах та сайтах. Обрана тварина стане для дітей своєрідним талісманом, який супроводжуватиме учнів протягом усього навчання.


30 квітня 2021 - Новини спортивних ліг