Презентуємо емблему навчального закладу №45

Студенти Харківської державної академії дизайну і мистецтв в рамках навчальної практики розробляють спортивні логотипи для шкільних команд. Вже є перші результати – створено спортивну емблему для навчально-виховного комплексу №45 Шевченківського району, який, відповідно концепції, було віднесено до Північної Америки та який обрав для створення логотипу «Американського алігатора».

«Стилізація, гумор і лаконізм стали основою логотипа «американські алігатори». Пошук образу проводився саме в такому ключі, доволі агресивному в природі персонажу була надана теплота і веселість. Основний акцент було зроблено на очі, посмішку і міцну статуру крокодильчика. Силует було свідомо спрощено, зроблено універсальним, щоб він виглядав однаково ефектно в малому та великому розмірі. Надані лише півтони та обводка, втім за необхідності фігура може бути вирішена більш деталізовано» - прокоментувала Амескан Каміла.

Відзначимо, що розробкою спортивної емблеми школи займались студенти Кафедри аудіовізуального мистецтва, Кафедри графічного дизайну та Кафедри мультимедійного дизайну Харківської державної академії дизайну і мистецтв, а саме: Кузьменко Ярослава, Музичук Валерія, Перепелиця Марія, Пруднікова Анастасія, Тимошенко Аліна, Челишева Альона та Ященко Юра.

Нагадаємо, персональну спортивну емблему навчальні заклади зможуть використовувати на спортивній формі гравців шкільних команд, своїх сторінках у соціальних мережах та сайтах. Обрана тварина стане для дітей своєрідним талісманом, який супроводжуватиме учнів протягом усього навчання.


29 квітня 2021 - Новини спортивних ліг