Дизайнери-початківці Харківської державної академії дизайну і мистецтв розпочали створювати сучасні спортивні логотипи

Студенти Академії в рамках навчальної практики розробляють спортивні логотипи для шкільних команд.  
Група викладачів і студентів І та ІІ курсів Кафедри аудіовізуального мистецтва, Кафедри графічного дизайну, Кафедри мультимедійного дизайну разом працюють над створенням спортивних емблем для команд-учасниць Харківських спортивних шкільних ліг. Спочатку робили пошукові ескізи зі створення шрифту для логотипів спортивних команд шкіл міста Харкова. Потім працювали над композиційним рішенням емблем, а також створювали персонажів, кожен з яких є певним талісманом спортивних команд.  
«Заняття з проектування емблем проводилися у дусі game development, було узято за основу прості геометричні форми і ми намагалися стилізувати в них персонажів, а потім додати ще й емоційного забарвлення, оскільки відповідно заявленій темі проектування хочеться додати більше позитивної енергії, яка змушує прагнути до перемоги!» - прокоментував студент ІІ курсу кафедри графічного дизайну Юрій Ященко.
«У наш час персоналізація є важливою частиною як людини, так і колективу. Створення спортивного логотипа, на мій погляд, має створити сприятливу атмосферу для появи колективного духу шкільних команд. В рамках цього проєкту нам необхідно розробити правильний логотип, який відповідає сучасному стилю та інтересам молоді. Складності роботи полягають у пошуках нових образів, які одночасно мають бути унікальними, та впізнаваними за стилістикою. У пошуках референсів, ми звертаємось до класичних образів у попкультурі, графічних прийомів різних відомих направлень, аналізуємо їх особливості та процеси створення «характеру» логотипу. Брати участь у такому проєкті - це в першу чергу велика відповідальність та нові горизонти творчості. На мій погляд, саме такі громадські замовлення можуть дати необхідний професіональний досвід для молодих спеціалістів, які навчаються та працюють у рідному місті. Основною метою цього проєкта є створення дизайну для об'єднання школярів, але паралельно сама робота над ним об'єднує також і студентів, які над ним працюють» - говорить студентка ІІ курсу кафедри аудіовізуального мистецтва Марiя Ключенко.  
Нагадаємо, що для створення спортивного логотипу для навчальних закладів Харкова були визначені основні умови: логотип має бути круглої форми, фон логотипу має відповідати кольору обраного континенту, вказати шкільну абревіатуру та номер навчального закладу, назву тварини у множині та зобразити її в мультяшному стилі. Важливою складовою при створенні логотипу є його основа - тваринка, яка мешкає або мешкала на певному континенті, навколо якого і будується головна креативна думка.

 

27 квітня 2021 - Новини спортивних ліг