Кращі моменти міського етапу шкільної ліги з армспорту сезону 2019/2021

Фінал Харківської шкільної ліги з армспорту видався напруженим і видовищним! Дякуємо всім спортсменам та тренерам за підготовку команд. Далі буде! Попереду ще не один цікавий сезон. Разом ми - найспортивніше місто в Україні!!!

Пропонуємо Вашій увазі відео про проведення фінального турніру Харківської шкільної ліги з армспорту сезону 2019/2021, який відбувся 18 березня в спорткомплексі Національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова.

Нагадаємо, що Чемпіоном Харківської шкільної ліги з армспорту сезону 2019/2021 стала команда Харківської спеціалізованої школи №108, Холодногірського району, в складі якої змагались Блудов Ілля, Полешко Оскар, Овчаренко Владислав, Каніщева Кіра та Молодецька Альбіна, тренер Валентина Велика.   

Харківська шкільна ліга з армспорту дозволяє кожному школяреві-спортсмену розвивати почуття любові до спорту та спортивних змагань. Армрестлінг як вид спорту всебічно розвиває людину, виховує в ньому силу, спритність, волю, рішучість, винахідливість. Армрестлінг є найдемократичнішим і «мирним» видом єдиноборств, людина будь-якого віку може отримати шанс виграти змагання з армрестлінгу.

 

 


06 квітня 2021 - Новини армспорту