Харківська шкільна воркаут ліга – нова ліга у наступному сезоні

До Департаменту у справах сім`ї, молоді та спорту міської ради звернувся Президент ГО «Всеукраїнська федерація зі стріт воркаут» з пропозицією про створення для школярів ліги з воркауту. Вже більше ніж 10 років рух воркаут набуває все більшої підтримки з боку населення не тільки міста Харкова а й всієї України, тому наступним кроком вважаємо цілком логічним введення стріт-воркаут у школи шляхом створення шкільної воркаут ліги. Так, на черговому засіданні організаційного комітету з ХСШЛ планується розглянути та, напевно, затвердити це питання – створення Харківської шкільної воркаут ліги.

Воркаут означає вид фізкультурних занять, заснованих на виконанні вправ переважно на вуличному обладнанні: турніках, брусах, крамницях, сходах і ін. Воркаут робить упор на заняття з власною вагою, розвиток сили і витривалості. Такий напрям також називають «вуличним фітнесом».

Перевага цього виду спорту перед іншими полягає в його загальнодоступності. Спортсмени отримують хорошу фізичну підготовку, тренують силу волі і можуть змінити вид спорту в подальшому. Це допомагає їм перетворити хобі на професію або реалізуватися в іншому спортивному напрямку.

 

Займайтеся спортом, і успіх «ходитиме» за вами по п'ятах !!!


19 березня 2021 - Новини спортивних ліг