Плазуни, ссавці, птахи та комахи. Навчальні заклади Харкова обрали тварин для спортивних емблем

Школи, ліцеї та гімназії з усіх районів міста, учні яких змагаються за звання найсильніших у «Харківських спортивних шкільних лігах», визначилися з істотами-талісманами для своїх команд.

Щоб емблеми були виконані у єдиному стилі, Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту запропонував дизайнерам наступну концепцію: карту Харкова накласти на карту континентів світу. Райони міста розмістилися на ній наступним чином: Слобідський район – в Африці, Шевченківський та Холодногірський район поділили Північну Америку, на території Південної – Новобаварський район. Київський – займатиме Європу, Московський та Немишлянський розділяють Азію. Індустріальний район розташувався в Австралії, а Основ’янський – в Антарктиді.

Персональний спортивний логотип навчальні заклади зможуть використовувати на спортивній формі гравців шкільних команд, своїх сторінках у соціальних мережах та сайтах. Обрана тварина стане для дітей своєрідним талісманом, який супроводжуватиме їх протягом усього навчання.

Розроблятимуть логотипи студенти-дизайнери Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Беручи участь у цьому проєкті, вони отримають перший досвід співпраці з реальним замовником.

Відзначимо, що Департамент у справах сім`ї, молоді та спорту міської ради налагоджує співпрацю з вищими навчальними закладами міста Харкова і залучає студентів до співпраці зі спортивною громадськістю. Це дає змогу студентам отримати практичні навички в багатьох сферах: таргетингу, копірайтингу, дизайні тощо.


15 березня 2021 - Новини спортивних ліг