Відомі команди, які будуть боротися за звання чемпіона Харківської шкільної регбійної ліги сезону 2019/2020

 На цих вихідних в спортивній залі харківської ШВСМ завершились групові турніри Харківської шкільної регбійної ліги. Команди розподілили місця по групах і з'ясували які школи будуть боротися за звання чемпіона Шкільної ліги цього сезону, а які будуть брати участь у втішних турнірах.  

У групі "А" перший рядок в турнірній таблиці посіла команда спеціалізованої школи №77 (Слобідський район), на другому місці команда Пономаренківської школи. Обидві команди набрали однакову кількість очок і, тільки завдяки кращій різниці забитих і пропущених голів на першому місці опинилися вихованці Сергія Скляренка. У групі "Б" впевнену перемогу здобула команда гімназії №163 (Індустріального району). Підопічні Віталія Туки показали 100% результат - 7 перемог в 7 іграх!!! І що ще цікаво, команда не пропустила жодної спроби!!! На другому місці в цій групі команда школи №128 (Московського району). Саме ці 4 команди і змагатимуться за звання чемпіона Харківської шкільної регбійної ліги сезону 2019/2020.  

У першому півфіналі зіграють 77 та 128 школи, а в другій парі битимуться 163 гімназія та Пономаренківська школа. 

За кубок Федерації регбі Харківської області поведуть боротьбу команди 162 школи (Новобаварський район), № 74 (Немишлянський район), Ліцей № 89 (Шевченківський район) і гімназія №86 (Холодногірський район). 

За кубок РК "Олімп" боротимуться команди: школа №147 (Шевченківський район), спеціалізована школа №119 (Індустріальний район), школа 69 (Холодногірський район) та гімназія №14 (Немишлянський район). 

A кубок РК "Легіон ХIII" розіграють команди наступних навчальних закладів: 165 (Київський район), 35 (Основ'янський район), 5 (Київський район) шкіл і 172 гімназії (Київський район).  

Всі кубки та звання чемпіона ліги будуть розіграні 21 березня.  

З підсумками змагань можна ознайомитись тут.

Фотозвіт ІІІ туру Харківської Шкільної регбійної ліги.

 


02 березня 2020 - Новини регбі