Стартував районний етап шкільної ліги з черліденгу

3 лютого стартував районний етап шкільної ліги з черліденгу і груп підтримки серед школярок 8-1 класів.Традиційно, змагання несуть командний характер. Змагання проходили в спортивному комплексі Харківського національного університету повітряних сил ім.Кожедуба.

На сьогоднішніх змаганнях були визначені переможці серед команд-учасниць Новобаварського і Основ'янського районів. Загальна кількість учасників склала 39 осіб.

Від Новобаварського району було представлено три школи: 76, 92 і 127. І в підсумку змагань, місця розподілилися таким чином: 127 школа зайняла I місце, школа під номером 92 - II місце і 76 школа - III місце.

Від Основ'янського району брало участь дві школи, 34 школа, яка і стала переможцем районного етапу і 35 школа, яка трохи поступилася і зайняла II місце.

«Слід зазначити, що вже сьогодні, перший день змагань показав, що рівень підготовки школярок і складність постановки командних виступів серйозно підвищився, порівняно з минулим сезоном. Більш відповідальніше команди підійшли до питання костюмів і зовнішнього вигляду. У минулому році ці райони представляли лише по одній команді, а сьогодні приємно здивували тим, що майже подвоїли кількість своїх команд. У цьому проявляється зацікавленість у такому видовищному та жіночному виді спорту, як черліденг», - зазначає Президент Харківської молодіжної федерації черліденгу Валентина Галдіна.

«Харківська молодіжна федерація черліденгу» висловлює велику подяку методистам та викладачам, які підготували ці команди до змагань. Сподіваємося на майбутню плідну співпрацю у розвитку черліденгу серед дівчат міста Харкова.


03 лютого 2018 - Новини черліденгу