Команда школи №77 стала переможцем передноворічного турніру Харківської шкільної регбійний ліги!

На цих вихідних, по вже давно сформованою традицією, юні регбісти завершували сезон 2019 і відкривали сезон 2020. Цей турнір є завершальним в цьому році і він же відкриває старт нового сезону шкільної ліги. Шістнадцять команд вели боротьбу за нагороди, але перемога дісталася найбільш титулованої команди нашої ліги. Вихованці 77 спеціалізованої школи (Слобідський район), яких вів вперед тренер Сергій Скляренко, пройшли всю дистанцію без поразок. У групі вони виграли обидві гри і вийшли в чвертьфінал "автоматом" з першого місця, і так само впевнено команда пройшла і всі наступні етапи, включаючи і фінал.
Варто зазначити що це була не беззастережна перемога. У другий день з восьми ігор в шести переможець виявлявся лише в додатковий час. Це говорить про те, що рівень команд зростає і перемогу може здобути будь-яка команда як в грі так і в турнірі вцілому.
Друге місце - за командою зі школи №128 (Московський район), тренер Пацеля Олександр, а "бронза" поїхала в гімназію №163 (Індустріальний район), тренер Тука Віталій.
Кращими гравцями передноворічного турніру стали Миколаєва Каміла, учениця гімназії №86 (Холодногірський район) та Олександр Бабенко учень школи №128 (Московський район).
Харківський дельфінарій "Немо" підготував свої подарунки для учасників. Три команди, що зайняли місця на п'єдесталі, під час шкільних канікул зможуть безкоштовно відвідати океанаріум і феєричне новорічне шоу в дельфінарії.

Під час церемонії нагородження переможців і призерів змагань, президент Федерації регбі Харківської області Роман Бихов вручив тренувальні м'ячі командам, які для юних регбістів прислали з Федерації регбі України.

З фотозвітом змагань можна ознайомитись тут.

 


23 грудня 2019 - Новини регбі