Змагання шкільної ліги з черліденгу та груп підтримки

Цього року вдруге будуть проводитися змагання шкільної ліги з черліденгу та груп підтримки серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова.

У минулому році в цих змаганнях взяло участь 74 школи, 740 учасників з 9 районів м.Харкова.

Ця ліга створювалася для об'єднання дівчат 8-11 класів в команди для груп підтримки своїх шкіл в ігрових видах спорту, для розвитку і популяризації черліденгу і груп підтримки своїх команд в школах Харкова.

Ініціаторами були: Департамент з питань сім'ї, молоді та спорту Хрьковского міської ради та «Харківська молодіжна федерація черліденгу».

«Харківська молодіжна федерація черліденгу» була відкрита в 2013 році і за цей період досягла хороших результатів. В її складі 1 МС, 16 КМС, 23- 1 разряа., 35 - 2-й розряд., 54 - 3 розряду і близько 500 юних черлідерів. Спортсмени цієї федерації з 2015р. були неодноразовими призерами чемпіонатів і Кубків України, двічі ставали чемпіонками України. У 2017 році були срібними призерами в номінації чер-данс-джаз команда в чемпіонаті і Кубку України і бронзовими призерами в номінації чер-данс хіп-хоп команда в чемпіонаті України.

Очолює федерацію Галдіна Валентина Василівна, МС з художньої гімнастики, суддя 1 категорії з черліденгу, головний суддя шкільної ліги з черліденгу та груп підтримки.

У змаганнях шкільної ліги з черліденгу і групам підтримки 2017 місця розподілилися наступним чином

1 місце - Академічна гімназія № 45 (Шевченківський р-он)

2 місце - ХСШ №73 (Немішлянскій р-он)

3 місце - ХЗОШ №157 (Індустріальний р-он)


19 грудня 2017 - Новини черліденгу