Дякуємо спонсорам та партнерам Харківської шкільної регбійної ліги!!!

Харківська шкільна регбійна ліга з перших днів декларувалася як спільний проект двох федерацій - Української Федерації Регбіліг і Федерації Регбі України. Ось і в цьому сезоні хлопці відчували на собі допомогу від федерацій. Весь спортивний інвентар, обладнання, проведення змагань та багато іншого виходить саме від цих організацій. Ми висловлюємо щиру подяку президентам федерацій Артур Мартіросян та Євген Баженков за допомогу в проведенні та організації змагань.

Традиційно ми не забуваємо і про тренерів команд в нашій лізі. Для тренерів, як завжди, свої фірмові призи підготував "САЛТІВСЬКИЙ М'ЯСОКОМБІНАТ". Тренерам було презентовано набір виробів від партнера. Величезне спасибі колективу підприємства і особисто директору Денису Юсуповіч Парамонова.

Від імені всіх учасників Харківської шкільної регбійної ліги висловлюємо подяку колективу Харківського дельфінарію "Немо" і особисто директору Олені Грисюк за багаторічну співпрацю і підтримку. Щороку команди мають можливість відвідувати феєричне шоу і знайомитися з підводним світом в океанаріумі. А кращі гравці відчувають нереальні відчуття, спілкуючись з дельфінами під час купання.

Представляємо ще одного спонсора і партнера. «INTERTOOL» підтримує регбійну лігу з самого першого сезону. Ще в 2012 році було покладено початок цьому партнерству. Всі ці роки регбійну лігу підтримував керівник компанії Власов Євген Олександрович.

Не можна не відзначити і суддівську бригаду. Найпотужніша бригада суддів в Україні !!!!! І це факт. Три судді міжнародної категорії, три судді національної категорії. Судді обслуговують міжнародні матчі по регбіліг та матчі Української супер-ліги.Ваше бездоганне знання правил і неупереджене суддівство дозволили, протягом усього сезону, підтримувати порядок і дотримання правил на поле.

СПАСИБІ ВАМ!!!

 


19 березня 2019 - Новини регбі