Розроблено макет спортивного талісмана міста Харкова

 На підставі результатів конкурсу на спортивний талісман Харкова, Департаментом у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради була проведена робота по розробці макета тхора, який став офіційним спортивним талісманом Харкова.

Виготовлену в повний зріст ляльку-тхора презентуватимуть на VI Харківському міжнародному марафоні, який відбудеться 14 квітня поточного року. В рамках Марафону спортивний талісман вийде на старт з учасниками усіх дистанцій. Протягом роботи марафонського містечка, всі бажаючі зможуть познайомитися та сфотографуватися з ним. Офіційне гасло Тхора - «Заряджаю на перемогу!».

Нагадаємо, що 15 серпня 2018 року Департаментом у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради був оголошений конкурс на спортивний талісман для Харкова. За талісман міста боролися такі пропозиції як: гепард, мураха, білка, тхір і черепаха. Результати голосування: за тхора проголосували 45%, за білку - 19%, за гепарда - 23%, за мурашку - 7%, за черепаху - 6%. Талісман буде використовуватися в рекламних, комунікаційних та інших заходах, спрямованих на формування позитивного спортивного іміджу Харкова.

 


12 березня 2019 - Новини спортивних ліг