Старт Харківської Шкільної Баскетбольної Ліги

З жовтня 2017 року за ініціативою і підтримки Харківської міської ради, БК «Політехнік, меценатів і спонсорів набрав хід IIІ сезон наймасовіших змагань з баскетболу серед школярів - Харківська шкільна баскетбольна ліга.

У дебютному сезоні 2015-2016 рр.. в іграх ліги взяли участь 146 команд, що складалися з юнаків-школярів 9-11 класів. У сезоні 2016-2017 рр. змагання ще збільшилися, тепер в них беруть участь команди в трьох категоріях: старші юнаки 9-11 класів, старші дівчата 9-11 класів та середні юнаки, які вчаться в 7-8 класах. У кожній з категорії визначиться Чемпіон Харківської Шкільної Баскетбольної Ліги.

Змагання підтвердили популярність і затребуваність баскетболу в Харкові, а розширення складу учасників ліги до 365 команд в нинішньому сезоні стало підтвердженням цьому. Це більше трьох з половиною тисяч учасників, 800 ігор в сезоні в більш, ніж 40 шкільних залах у всіх куточках міста.

Система проведення змагань, як і в минулому навчальному році, передбачає визначення команд шкіл - переможців і призерів в кожному з 9 адміністративних районів міста в трьох категоріях, а найсильніші команди районів розіграють звання чемпіонів Харківської шкільної баскетбольної ліги.

На сьогоднішній день в лізі відбулося понад 150 ігор, а до фіналу в своїх районах підійшли команди шкіл Шевченківського, Холодногірського і Новобаварського районів. Фінали пройшли в кінці листопада 2017 року. У грудні боротьбу за чемпіонство почали Індустріальний, Основ'янський, Слобідської райони.


03 січня 2018 - Новини баскетболу