Визначилися переможці Шкільної бадмінтонної ліги Київського району

21 лютого у Школі вищої спортивної майстерності стартував шостий сезон Харківської шкільної бадмінтонної ліги. Першими боротьбу за кубок традиційно розпочали представники і представниці Київського району. У змаганнях взяли участь 103 учня із 17 шкіл району.

Уже традиційно чемпіонське звання виборола команда Харківської спеціалізованої школи «Ліцей мистецтв» № 133. До складу команди ввійшли Марія Столяренко, Олексій Першин, Дмитро Панасюк, Варвара і Артем Фролови, Леся Гаврилюк, Поліна Бугрова, Богдана Вамболь і Лев Антамонов.

Володарями срібних медалей стала команда загальноосвітньої школи № 5, до складу якої ввійшли: Євгеній Столовой, Аміна Асадова, Дарина Солдатенко, Марія і Миколай Холодні.

Бронзовими призерами стала команда школи № 36: Борис Моденов, Софія Лісна, Антон Морозов, Єлизавета Нежута.

Вітаємо переможців і призерів змагань!

Всі результати можна подивитися тут

28 лютого на корти вийдуть учні і учениці Індустріального і Новобаварського районів.

Міський фінал відбудеться 11 квітня о 10.00 у Школі вищої спортивної майстерності.

Від Київського району у міському фіналі візьме участь команда школи № 133.