У Слобідському районі визначили переможців районного етапу шкільної баскетбольної ліги

З 20 листопада по 22 грудня 2018 року в Слобідському районі Харкова проходив районний етап Шкільної баскетбольної ліги сезону 2018-19 р.р. У змаганнях баскетбол 5х5 брали участь 37 команд:
  • дівчата - 5 команд (68,77,83,102,112)
  • молодші юнаки - 7 команд (школи 83,114,77,112,78,173,44)
  • середні юнаки - 10 команд (школи 90,112,102,83,77,114,78,20,44,173)
  • старші юнаки - 15 команд (68,90,173,78,95,44,60,112,83,102,114,151,178,20,46)

Так само в рамках Шкільної баскетбольної ліги були проведені змагання з баскетболу 3х3, де за вихід в наступний етап боролися 45 команд.

Збірні шкіл з великим азартом вступили в боротьбу за чемпіонство в районі. Незважаючи на різний рівень підготовки команд, вже на груповому етапі відбувся цілий ряд цікавих ігор, переможці в яких були визначені тільки на останніх секундах або в додатковий час. Фінальні ігри також запам'яталися впертою боротьбою і бажанням команд вийти в наступний етап Шкільної ліги. В цьому році в баскетбольному турнірі 5х5 нової категорії молодші юнаки (5-6 класи) багато хлопців отримали свій перший баскетбольний змагальний досвід.Переможцем стала команда школи №173. В середньому віці (7-8 класи) вже другий рік поспіль золоті медалі завоювала 112-я школа. У старшій віковій категорії у фінальній грі зустрілися срібний призер минулорічного чемпіонату школа №68 і новачок фіналу школа №46. На останніх секундах гри з різницею в 4 очка перемогу здобула 68-я школа. Минулорічний чемпіон школа №78 посіла 3 місце. У дівочому турнірі команди шкіл №68, №77, №112 повторили минулорічний результат, розподіливши золоті, срібні та бронзові медалі відповідно.

Переможці та призери СЛОБОДСЬКОГО РАЙОНУ

Баскетбольний клуб «Політехнік» дякує методисту Слобідського району Ірину Володимирівну Самотой і всіх вчителів району за активну участь в організації та проведенні змагань Шкільної баскетбольної ліги!