Визначилися перші переможці районного етапу Харківської шкільної баскетбольної ліги

 15 жовтня стартував черговий сезон Харківської шкільної баскетбольної ліги - наймасовіших шкільних змагань України з баскетболу. До вже традиційних віковим групам юнаків 7-8 і 9-11 класів, в 4 сезоні ХШБЛ додалася категорія юнаків 5-6 класів. Також в турнірі беруть участь дівчата 9-11 класів. Шкільна ліга проходить в три етапи: гри всередині кожної школи, по районам Харкова і міський етап з кращими командами районів, які визначать між собою звання чемпіона Харківської шкільної баскетбольної ліги.

На етапі районних змагань першими в боротьбу вступили Новобаварський і Холодногорский райони. У цих іграх багато хто з хлопців, особливо молодшого віку, отримали свій перший змагальний досвід в баскетболі. Найбільш інтригуючими матчами стали фінали в старшій категорії. У Холодногірському районі школа № 57 протистояла школі № 13. У впертій боротьбі з різницею в 4 очка перемогу здобула 13 школа, яка отримала право брати участь в міському етапі ХШБЛ. У Новобаварського районі минулорічний чемпіон школа № 59 грала проти школи № 39. З рахунком 34-22 баскетболісти 39 школи вирвали перемогу і також буде представляти свій район в міському турнірі.

 

Другий етап Шкільної баскетбольної ліги триває. Ігри проходять в Основ'янському, Слобідському, Індустріальному та Шевченківському районах. А вже в 2019 році з 21 січня стартують ігри ще в трьох районах Харкова: Московському, Немишлянська і Київському. Команди переможці 9 районів зіграють між собою в міському етапі, який пройде з 1 квітня по 10 травня 2019 року.


06 грудня 2018 - Новини баскетболу