Закінчилось опитування з відбору ідей спортивного талісмана Харкова

Нагадаємо, що Департаментом у справах сім'ї, молоді та спорту був оголошений конкурс на кращу ідею спортивного талісмана міста. У період з 15 по 31 серпня, жителі міста активно брали участь у виборі талісмана і на сьогоднішній день були подані наступні пропозиції: стриж, білка, гепард, лелека, лань, колібрі, вовк, черепаха, тхір, сова, альбатрос, мураха та бурундук. 

З 7 вересня 5 кращих ідей будуть виставлені для подальшого онлайн голосування на сайті «Портал Харків'янина», де кожен житель Харкова зможе віддати свій голос за вподобаний йому проект. Після чого ідея, яка набрала за підсумками анкетування найбільшу кількість голосів, офіційно з'явиться офіційним спортивним талісманом м.Харкова. Другий етап конкурсу триватиме до 21 вересня.

Відзначимо, що спортивний талісман Харкова послужить яскравим символом спорту і буде використовуватися в рекламних, комунікаційних та інших заходах, які спрямовані на формування позитивного спортивного іміджу міста Харкова, для поліпшення культурного, економічного, наукового і соціального потенціалу міста.

 


04 вересня 2018 - Новини спортивних ліг