У Харкові оголошується конкурс на вибір спортивного талісмана міста

З метою пропаганди здорового способу життя серед жителів міста Харкова, а також залучення до занять спортом дітей та підлітків Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради проводить опитування серед жителів міста з відбору ідей офіційного спортивного талісмана міста Харкова. 

Одним з основних завдань спортивного талісмана є енергійна підтримка учасників і уболівальників спортивних і фізкультурно-масових заходів, участь талісмана на відкриттях спортивних майданчиків міста та змагань спортивних шкільних ліг тощо. 

Опитування буде проводитися у два етапи. 

I етап: з 15 по 31 серпня до 17.00 приймаються пропозиції ідей спортивного талісмана міста, з обґрунтуванням, за яким принципом вибирався персонаж для талісмана (талісманом може стати будь-який особливий персонаж, реальний або міфічний).

II етап: у період з 7 по 21 вересня, кращі 5 ідей будуть виставлені на голосування на сайті «Портал Харків'янина», де кожен житель Харкова зможе віддати свій голос за вподобаний йому проект. Після чого ідея, яка набрала за підсумками анкетування найбільшу кількість голосів, офіційно з'явиться спортивним талісманом м.Харкова.  

Відзначимо, що спортивний талісман Харкова послужить яскравим символом спорту і буде використовуватися в рекламних, комунікаційних та інших заходах, які спрямовані на формування позитивного спортивного іміджу міста Харкова, для поліпшення культурного, економічного, наукового і соціального потенціалу міста. 

Заповнить форму.


15 серпня 2018 - Новини спортивних ліг